Grushte Halilit, shoqërohet në polici Presidenti i Laçit

April 3, 2019 21:51

Grushte Halilit, shoqërohet në polici Presidenti i Laçit

Shoqërohet në polici Presidenti i Laçit, Pashk Laska pasi është konfrontuar fizikisht me Presidentin e Tiranës, Refik Halili. Lajmi bëhet i ditur për “BalkanWeb” nga gazetarja Dorjana Bezat. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur pas ndeshjes Laçi-Tirana.

Të njëjtat burime saktësojnë se pasi kanë mbërritur në Tiranë Laska dhe Halili janë zënë me grushte në zonën e doganës. Refik Halili ka bërë kallëzim ndërsa Pashku dhe 2 të tjerë janë shoqëruar në komisariatin nr. 6 ku po merren në pyetje. Mësohet se Presidenti i Laçit do të ndiqet në gjendje të lirë.

 

v.l/ Dita

April 3, 2019 21:51
Komento

1 Koment

  1. ka per te te tere April 3, 23:31

    I lumte dora Pashukut.
    Refik Halili e ka pasur hak dhe ka dash rraf qe para disa vitesh, eshte nje provokator i ndyre, ashtu sic eshte edhe ekipi i futbollit i Tirones…..llapaqena.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim