Guardiola nuk ka rivalë, por kritika: Ndeshjet për Vit të Ri janë shkatërrim

January 2, 2018 21:02

Guardiola nuk ka rivalë, por kritika: Ndeshjet për Vit të Ri janë shkatërrim

Trajneri i Manchester City Pep Guardiola, ka dalë kundër zhvillimit të ndeshjeve në periudhën e festave të fundvitit. Spanjolli i ka cilësuar si shkatërrim për lojtarët, por është shprehur i vetëdijshëm se deklarata e tij nuk do të ndryshojë realitetin.

“Ndeshjet në periudhën e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri janë një shkatërrim për futbollistët” deklaroi Guardiola.

Manchester City po zhvillon një super edicion në Angli duke kryesuar bindshëm, ndërsa pritet nëse do të shkojë deri në fund në Champions League

January 2, 2018 21:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim