Guarin, lutje Interit: Më ktheni në shtëpi

February 8, 2018 16:39

Guarin, lutje Interit: Më ktheni në shtëpi

Interi e largoi drejt Kinës dy vite më parë, për 13 milionë euro, por Fredy Guarin duket se nuk po përshtatet dot me klimën aziatike dhe kërkon të rikthehet në “shtëpinë” e tij.

“Interi është familja ime, më ktheni në shtëpi”, këto kanë qenë fjalët e Fredy Guarin.

Kolumbiani, tashmë pjesë e Shanghai Shenhua, ka lëshuar apelin gjatë një interviste për “Gazzetta dello Sport”.

“Paratë nuk janë një problem, për t’u kthyer do të pranoja edhe 1/5 e pagës aktuale. Vitin e kaluar bisedova me Ausilio, por kushtet ekonomike e ndaluan transderimin”, ka treguar mesfushori 31-vjeçar./e.k/dita

February 8, 2018 16:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*