Gundogan, jashtë loje deri në janar

October 9, 2013 08:52

Gundogan, jashtë  loje deri në janar

Mesfushori i Borusias ende nuk e ka kaluar dëmtimin e pësuar në gusht.

Borusia Dortmund nuk do të ketë mesfushorin Ilkai Gyndogan deri në fund të këtij viti. Mesfushori, tepër i rëndësishëm për lojën e verdhezinjve, pësoi një dëmtim në shpinë gjatë miqësores së Gjermanisë me Paraguain dhe që atëherë nuk ka luajtur më. Fillimisht u mendua për një mungesë dyjavore, por tani asnjë nuk jep garanci dhe pritet që të mos luajë më për këtë vit.

October 9, 2013 08:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*