Guvernatori i ri dekretohet pas festave të Nëntorit

November 26, 2014 09:35

Guvernatori i ri dekretohet pas festave të Nëntorit

Guvernatori i ri do të dekretohet pas festave të Nëntorit.

Kjo është bërë e ditur nga presidenti Bujar Nishani gjatë intervistës së tij për emisionin “Tonight”.

Për momentin Nishani nuk ka arritur një marrëveshje për emrin e guvernatorit të ri të BSH-së, me mazhorancën.

Për këtë arsye, pritet që të ketë të tjera negociata mes tij dhe kryeministrit Edi Rama.

Ndërkohë, në lidhje me bojkotin e opozitës,  Nishani ka thënë se vendi i saj është në Kuvend.

 

November 26, 2014 09:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*