Hafizi thumbon Pëllumbin: Partia u rikthye te shoku Enver

April 11, 2016 10:05

Hafizi thumbon Pëllumbin: Partia u rikthye te shoku Enver

Një ditë pas referendumit të zhvilluar brenda rradhëve të partisë Socialiste, që rikonfirmoi drejtimin e kreut aktual Edi Rama, ka reaguar edhe deputetja e qarkut të Shkodrës, Mimoza Hafizi, një prej kundërshtareve të kësaj forme zgjedhje.

Ajo ka thumbuar Servet Pëllumbin, pak pasi ky i fundit deklaroi se Ben Blushi kishte përjashtuar veten nga PS-ja.

Ja çfarë shkruan Hafizi:

Prof. Servet Pellumbi, shqiptari me i lumtur me rezultatin 95% te referendumit ne PS. Me ne fund partia u kthye te sh. Enver. Nostalgji!

April 11, 2016 10:05
Komento

4 Komente

 1. kol kuulumria April 11, 11:17

  Blushi s’ka ber as nje gje per Shqiperin e pop. shqiptar ! Po te zgjidhej Blushi kryetar i P.S. ! Pushtetin e merr Saliu me Lulin . Keta te dy jan : hajdut e kryeminel .

  Reply to this comment
 2. Na bashkoj kenga popullore April 11, 11:19

  Te kundershtosh nji statut politik duhet te jesh te pakten 20%kundershtar ju jeni vetem as 2%,prandaj zhduku me at ftyr si sorr

  Reply to this comment
 3. shaqo April 11, 11:20

  Nga na doli dhe kjo Hafizja, biba, qe kakaris po veze nuk ben, pale te kujton dhe Enverin. Idiote, sa maskarenj qe paska ky vend.

  Reply to this comment
 4. kol kulumria April 11, 11:31

  kol kulumria :
  Blushi s’ka ber asnje pune te mir per Shqiperin e pop. ! Po te zgjidhej Blushi kryetar i P.S. Pushtetin e merr Saliu me Lulin ! Keta te dy jan kryeminel e hajdut .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim