Hajdari merr drejtimin e Kuçovës, ish-kryetari i LSI e dorëzon zyrën në paqe

July 31, 2019 13:13

Hajdari merr drejtimin e Kuçovës, ish-kryetari i LSI e dorëzon zyrën në paqe

Është konstituar sot Këshilli Bashkiak i Kuçovës ndërsa procesi është zhvilluar pa probleme.

Burime nga mbledhja bëjnë të ditur se kryetar i këshillit është zgjedhur Migena Bullari ndërsa nënkryetar Shpëtim Nishani.

Pas konstituimit ka qenë kryebashkiaku Kreshnik Hajdari ai që ka bërë betimin ndërsa kryetarI në ikje, Selfo Kapllani, nuk ka qenë prezent.

Gjithsesi, Kapllani i ka dorëzuar ambientet Hajdarit duke e uruar për fitoren. Kështu, PS merr drejtimin e një bashkie që drejtohej nga ish-aleatja e saj LSI.

l.h/ dita

July 31, 2019 13:13
Komento

2 Komente

 1. Dhimiter Xhoga.(Guri Naimit D) July 31, 13:57

  PEMA bie nene PEME:
  Urime zonjes Migena Bullari dhe suksese.

  Per urimin pos te tjerave,nisem nga Mbiemri Bullari ,qe me kujton nje nga njerezit me te mire( njohur nga vite 1955-58),Oficerin e talentuar inxhinierin Luci Bullari ne Radiollokacionin e Lushnjes (P. 30-ta quhej). PEMA bie nen PEME thuhet,.
  I ngjafte ati burri te nderuar.Ndiese per Kujtimet dhe mbresat lene.
  Me konsiderate 84 vjecari Dh Xhoga.
  Toronto 31-07-2019.

  Reply to this comment
 2. Arben July 31, 16:02

  HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA,

  KJO ESHTE AJO PROSTITUTA QE U ZGJODH

  ME 7,500 VOTA, NGA 5,000 VOTUES QE MORREN

  PJESE NE ZGJEDHJE.

  HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim