Hajduti shqiptar e pëson keq, bie nga ballkoni me gjithë sendet e vjedhura

October 5, 2017 11:43

Hajduti shqiptar e pëson keq, bie nga ballkoni me gjithë sendet e vjedhura

Një shqiptar 32 vjeçar është rrëzuar nga kati i dytë i një ndërtese në Torino, teksa përpiqej të zbriste duke u kacavjerrë nga ballkoni.

Ai është shtruar në spital, ku ndodhet në gjendje arresti nga karabinierët për vjedhje.

Shqiptari kishte hapur me forcë derën e një apartamenti dhe po e plaçkiste. Kur dëgjoi të zonjën e shtëpisë që hyri brenda, nxitoi të zbriste nga ballkoni, duke mbajtur varur në qafë një çantë me orë dhe pará, por u rrëzua në oborr dhe pësoi disa fraktura të rënda.

Ulërimat nga dhimbja tërhoqën vëmendjen e disa qytetarëve të cilët thirrën ambulancën, ndërkohë që ndërhyri menjëherë një patrullë karabinierësh.

Shqiptari u arrestua dhe u transportua me urgjencë në spitalin CTO, ku është ende në prognozë të rezervuar.

Sendet e vjedhura iu kthyen të zonjës së tyre.

October 5, 2017 11:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin