Halim Kosova: Rezultat pozitiv, numëruesit e PD të garantojnë procesin

June 21, 2015 19:18

Halim Kosova: Rezultat pozitiv, numëruesit e PD të garantojnë procesin

Kandidati i Partisë Demokratike për Tiranën Halim Kosova e konsideroi si pozitiv rezultatin e zgjedhjeve në këtë bashki, duke iu referuar të dhënave të partisë më të madhe opozitare.

Kosova theksoi se vullneti i shprehur i qytetarëve të Tiranës ndodhet në kutitë e votimit, ndërsa i drejtoi një apel komisionerëve të opozitës që të garantojnë procesin.

“Partia Demokratike, unë personalisht, qytetarët e Tiranës dhe vëzhguesit janë në krahun tuaj, ndaj garantoni mos tjetërsimin e votës”, theksoi Kosova.

June 21, 2015 19:18
Komento

1 Koment

  1. Dardan June 21, 19:31

    Koment? 21 Qershori i ngjashëm me majin e 1996 me te njëjtin demon, Berishoviçin!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim