Halim, s’je për këtë punë

June 13, 2015 09:48

Halim, s’je për këtë punë

Dërguar me SMS

në numrin e redaksisë

Le t’i shpjegojë dikush faktin Halimit që po kandidon për kryetar bashkie dhe jo për drejtor të ndonjë klinike tjetër private, se këtë e dimë mirë që e bën perfekt. Por një klinikë mjekësore është shumë ndryshe nga menaxhimi i një bashkie kaq të madhe sa e Tiranës, dhe jo vetëm Rama, por të gjithë ne e dimë mirë që nuk është Halimi për Tiranën dhe nuk besoj se mund të jetë edhe për një bashki tjetër më të vogël. Thjesht ky nuk është profesioni i tij.

June 13, 2015 09:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*