Hapen rekrutimet për në ushtri, kriteret

December 6, 2017 17:54

Hapen rekrutimet për në ushtri, kriteret

Qendra e Personel Rekrutimit, ka filluar regjistrimin e kandidatëve për të ndjekur “Kursin fillestar të Oficerit të Forcës Detare”, i cili do të zhvillohet në periudhën 10 Shtator 2018 deri më 10 Gusht 2019 në Kolegjin e Forcave Detar, në Dartmouth, në Britaninë e Madhe, për 1 (një) të drejtë studimi.

Afati kohor për dorëzimin e dokumentacionit pranë QPR-së është deri në 08 Janar 2018.

Kushtet dhe kriteret në formatin PDF

December 6, 2017 17:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?