Hapet toka në malet e SHBA-së

November 2, 2015 18:06

Hapet toka në malet e SHBA-së

Një çarje e madhe e tokës është shfaqur në malet Bighorn të Wyoming, SHBA.

Çarja e madhe i ka habitur disa gjahtarë, të cilët ishin mahnitur nga çarja që kishte ndodhur brenda javës.

Fotografitë e kësaj çarje janë shpërndarë në Facebook duke bërë që shumë njerëz të mos e besojnë atë që shihnin.

Shfaqja e kësaj ‘humnere’ mendohet të ketë ndodhur si pasojë e forcave natyrore, dhe jo për shkak të ndonjë efekti artificial, transmeton lajmi.net.

November 2, 2015 18:06
Komento

1 Koment

 1. anticensurë 25642654 November 2, 18:56

  “Shfaqja e kësaj ‘humnere’ mendohet të ketë ndodhur si pasojë e forcave natyrore, dhe jo për shkak të ndonjë efekti artificial,”
  uuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu?!?!
  jo mor jo!!si mund të ndodhë nga natyra!?
  qeka bo dhe ajo me ISIS??ka fillu dhe ajo të bëjë vetvrasje??
  ka mundësi të jetë artificiale!!kjo është më e mundëshme!!ndonjërit i ka shpëtuar ndonjëpordhë o ka punu me fotoshop!
  nëse nuk është fotoshop atëherë skeni përse t vini në dyshim forcën e natyrës!!
  nuk ka nevojë të ndërtoni fjali të tilla idiote!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*