Haradinaj me pushime në Shëngjin (Foto)

August 14, 2017 21:30

Haradinaj me pushime në Shëngjin (Foto)

Edhe sot ka dështuar vazhdimi i seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës, në të cilën pikë e vetme e rendit të ditës ishte caktuar zgjedhja e kryetarit dhe nënkryetarëve.

Koalicioni PAN, dhe i nominuari i saj për kryeministër, Ramush Haradinaj, e bojkotuan edhe këtë herë seancën.

Teksa deputetët e subjekteve tjera ishin në Kuvend, Haradinaj ndodhej në bregdetin shqiptar, raporton InfoKosova.

Ai është parë në një plazh të Shëngjinit, ku dukej mjaft i relaksuar.

August 14, 2017 21:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*