Haradinaj shtrihet në Kuvend (Video)

October 23, 2015 17:57

Haradinaj shtrihet në Kuvend (Video)

Përkundër zhvillimeve të fundit politike në vend, lideri i AAK­së, Ramush Haradinaj është parë të jetë i relaksuar teksa po qëndronte në objektin e Kuvendit të Kosovës gjatë ditës së premte.

 

 

October 23, 2015 17:57
Komento

2 Komente

 1. DRENICA E KUQE October 23, 18:15

  Une nuk di si mund te relaksohen njerezit pa tru! Te reklamohen, po! Dhe reklamimi i tyre po u kushton shume shqiptareve: Ia solli shpirtin maje hunde popullit shqiptar!….

  DRENICA E KUQE

  Reply to this comment
 2. Partizani Meke... October 23, 19:07

  Dritero Agollin mund ta mbajme sa te duam si te majte,
  edhe ai vete, ndryshe nga Ise Kadrja, nuk e mohon qe ka kene kamunist,

  por ja tek e kemi…”Partizanin Meke” shtrire ne krevatin e Perandorit!

  Ca gjera, Agolli i ka qemtuar nga thellesia e psikologjise sone lindore,
  qe na pengon papushim per te shkuar ne udhen e progresit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*