Haradinaj sot në Vlorë, ja me kë do të takohet

August 8, 2018 10:50

Haradinaj sot në Vlorë, ja me kë do të takohet

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, viziton sot Bashkinë e Vlorës, gjatë të cilës do të zhvillojë një sërë aktivitetesh.

Mësohet se Kryeministri i Kosovës do të takohet me kryebashkiakun Dritan Leli, do të vizitojë Monumentin e Pavarësisë, si dhe do të vendosë kurora lulesh pranë varrit të Ismail Qemalit.

Haradinaj do të vizitojë edhe Muzeun Historik dhe atë të Pavarësisë në Vlorë, thuhet në njoftimin e kabinetit të Qeverisë së Kosovës.

Axhenda e Haradinajt:

ORA: 11:00 – 11:30-Vizitë në Bashkinë e Vlorës, takim me kryebashkiakun, Dr. Dritan Leli;

ORA: 11:30 – 11:40- Vizitë Monumentit të Pavarësisë;

ORA: 11:50 – 12:00-Vendosja e kurorave me lule pranë varrit të Ismail Qemalit;

ORA: 12:10 – 12:30- Vizitë në Muzeun Historik;

ORA: 12:40 – 12:55- Vizitë në Muzeun e Pavarësisë;.

o.j/dita

August 8, 2018 10:50
Komento

2 Komente

 1. hahahha ky o miku i presidnetit shqiptare muta August 8, 10:56

  ky eshte thjeshte nji klloun ne pushtet ,
  asgje me shume .
  Nji zgjedhje per ta mbajtur Kosoven ne ate iidiiotesi tipike
  qe eshte mesuar ta shikoj Bota si nji popull
  primitive e te pazhvilluar .
  Per kte qellim i bie Bota e Huaj ne pushtete kta tipa
  ,njelloj si salih berishen ne Shqiperi ne 90 -si president ,
  i financojne dhe mbeshtetsin kudo ,vetem e vetem qe te mbajne ne injorance e kaos shoqerine e vendit ,
  dhe ku gjithcka ,cdo politike qe kta ndjekin te Jet ,
  ne sherbim te Bosave qe i bien kta sharlatane ne pushtete dhe ti rrembejn vendit te tyre gjithe pasurite

  Kur do ti jepet fund ksaj marrezise e di vetme populli

  Reply to this comment
 2. A August 8, 12:48

  Kushdo person qe i takon popullit, shtetit dhe kombit shqiptar mund te udhetoje ne te gjitha trevat shqiptare. Pra, edhe RAMUSH HARADINAJ eshte nje person i tille, ashtu si edhe ILIR META qe po udhetojne ne keto dite pushimesh.
  Tani, si do te jene drejtues dhe udheheqes te mire dhe organizator te afte, kur ne nje kohe vendi ame i popullit dhe kombit shqiptar, SHTETI SHQIPTAR prodhon vetem politikan dhe qeveritar surrugato, skandaloz duke filluar nga SALI RAM SHEQERE BERISHA dhe ky i fundit EDVIN KRISTAQ ANETA RAMA. Te, dy njeri me piseveng dhe maskara se tjetri.
  Jemi shume te vonuar qe kete takem politikanesh dhe qeveritaresh ti kishim zhdukur me kohe, por mençuria popullore thote, megjithe se jemi te vonuar, me mire vone se kurre. Me pisa SALA dhe EDI keto probleme do te kemi per jete dhe mot. Pra shteti ame Shqiperia jep shembuj negativ.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim