Has, polici vret një person për motive pronësie

September 8, 2014 16:48

Has, polici vret një person për motive pronësie

Një efektiv i policisë ka vrarë me armë zjarri një shtetas. Sipas policisë autori i vrasjes është Qazim Brati punonjës i policisë pranë Drejtorisë së Kufirit dhe Emigracionit në Kukës.

Viktima është shtetasi Asllan Dauti 34 vjeç, i cili pas plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të vrasjes.

September 8, 2014 16:48
Komento

1 Koment

  1. Pëllumb zaimi September 8, 21:12

    Polic pisqollë nga ata që mendjen e kanë “të hollë”? Tung!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin