Helikopter, qindra forca policie e jelek antiplumb, ja si u sigurua dje ndeshja me Izraelin

September 8, 2018 12:32

Helikopter, qindra forca policie e jelek antiplumb, ja si u sigurua dje ndeshja me Izraelin

Policia e Shtetit ka publikuar pamje nga aksioni për mbarëvajtjen e ndeshjes mes Shqipërisë dhe Izraelit në Elbasan Arena.

Në videon e publikuar nga policia duken helikopterë që kanë patrulluar mbi qiellin e Elbasanit, qindra forca policore të pajisura me jelek antiplumb, e plot makina që lëvizin me qëllim ruajtjen e rendit dhe sigurisë publike.

Në postimin e policisë së Shtetit shkruhet:

“Mirëmëngjes nga Policia e Shtetit!

Qindra forca të Rendit, Qarkullimit Rrugor, të Inteligjencës dhe forcat Speciale siguruan mbarëvajtjen e ndeshjes së Kombëtares sonë të futbollit kundër ekipit të Izraelit. Të gëzuar për fitoren.

September 8, 2018 12:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim