Hidhet në erë makina e shefit të krimeve të Komisariatit 1 në Tiranë

September 12, 2013 19:25

Hidhet në erë makina e shefit të krimeve të Komisariatit 1 në Tiranë

Pas ngjarjes së rëndë në një kazino, ku u tentua që të vritej me armë zjarri shefi i CEZ në Laç, mësohet se ka pasur një tjetër shpërthim në kryeqytet.

Makina e shefit te krimeve të komisariatit nr.1 në Tiranë, Artur Hyka, është hedhur në erë.

Ngjarja ka ndodhur që në orët e para të mëngjesit, por është raportuar vetëm tani.

Policia po heton në disa pista, ku më kryesorja është ajo e sulmit për shkak të detyrës.

Nga skema dhe sasia e vogël e eksplozivit dyshohet se bëhet fjalë për një kërcënim.

Brenda pak ditësh Tirana është tronditur nga tre shpërthime.

Fillimisht ishte një biznesmen ndërtimesh, më pas një emigrant dhe tani një drejtues i policisë.

September 12, 2013 19:25
Komento

1 Koment

  1. Reparti Riedukimit Nr.313 September 12, 19:53

    Ky eshte shteti i sigurte i Saliut, qe kemi dhe do te trashegojme edhe per nje kohe te gjate .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim