Historia e vejushës 43-vjeçare që ka bërë seks me 80 burra të martuar

February 27, 2018 22:37

Historia e vejushës 43-vjeçare që ka bërë seks me 80 burra të martuar

 

E veja e një doktori ka bërë publike një seri historish tradhtie që ajo ka regjistruar me rreth 80 burra të martuar.

Louise Van Der Velde, nënë e dy fëmijëve është 43 vjeç dhe jeton në veri të Yorkshire.

Ajo pretendon se bashkëshortet e meshkujve me të cilët ajo kryen marrëdhënie, e dinë që tradhtohen nga burrat e tyre, por mbyllin sytë pasi nuk i përmbushin seksualisht.

Louise shton më tej se këto gra janë vetë fajtore, pasi fokusohen vetëm te puna, fëmijët, përditshmëria e jetës dhe në mënyrë të vetëdijshme ‘braktisin’ krevatin bashkëshortor.

Louise tregon se filloi të tradhtojë burrin e saj në vitin e fundit të martesës së saj, një vit para se burri i saj të ndahej nga jeta në 2004 dhe  se javët pas “Shën Valentinit” janë ditët më zëna të gjithë vitit.

“Kam bërë këtë jetë që nga ajo kohë. Njerëzit duhet të gjykojnë më pak dhe të bëjnë më shumë seks. Ky është një apel më shumë për gratë: kënaqini më shumë burrat tuaj me seks, përpara se ata të jenë përgjithnjë të pakënaqur.  60% e çifteve tradhtojnë. Nëse do të ishin më të hapur me seksin, do të ketë më pak tradhti”, thotë Louise, që e quan veten terapiste seksi.

a.s/dita

February 27, 2018 22:37
Komento

5 Komente

 1. red por jo i kuq February 27, 23:04

  kokrra e baxhelles
  e c na duhet ne qe ti je nje kurve ordinere

  Reply to this comment
 2. gjermani i fundit February 27, 23:05

  nuk tha kot Edi qe biznesmene angleze si kjo, te stresuara nga Londra te vijne tek ne ne Ballkanin Perendimor dhe te investojne…. Se tek shteti yne i Ballkanit Perendimor i gjen burrat kafeneve, gati per tu punesuar.

  Reply to this comment
 3. Me falni se do jem kaq direkt ne kte koment por... February 27, 23:13

  me duhet ta them hapur ,
  Louise te lumpt ajo Vagina e bukur e qefllie,
  per jovetem sinqeritetin qe tregon ,
  por edhe per kte qe deklaron mbi grate qe qellimishte mbyllin syt
  “bashkëshortet e meshkujve me të cilët ajo kryen marrëdhënie, e dinë që tradhtohen nga burrat e tyre, por mbyllin sytë pasi nuk i përmbushin seksualisht ” !
  Pra ktu, kuptohet qarte ajo se ,sa te pafajshem
  jemi ne burrat ne kte Bote kaq arrogante feminile ,
  grate ,tallen me ndjenjat tona !
  Imagjinoni se sa e tmerreshme eshte ,sa katile eshte femra ! Te thot ,
  “TiAmo amore mio ”
  zemer ,si do ta bej
  darken sonte,
  ta marrsha ,
  ta thi.hsha ,
  etj etj shprehje fallso te grave e femrave .
  Por Zoti me ne fund i zbuloj hilet e femres
  dhe hop krijoj edhe psikologen e sexit ,
  si Louis ,qe ti bej Terapi me radhe gjithe burrave te deshperumar ne xhiro .
  Bravo hollandezes sexi .
  Prandaj jane te qet burrat e botes .
  Vu Terapia …

  Reply to this comment
 4. Leku February 28, 05:08

  Po lukjt ia thua?!?!

  Reply to this comment
 5. Pellazgos February 28, 20:20

  Brenda deshires se Zotit.
  A nuk thame qe Zoti e krijoi kete bote me specie dhe kapacitete te ndryshme?
  Ku eshte e keqja?
  Kjo ka ligjin e Zotit ne anen e Saj.
  Do thote dikush qe “duhet” te frenohet pak.
  Kjo eshte se i ka akoma frenat te reja por nuk frenon se mendon mos krijoj Trafik.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim