Historia tragjike e deputetes socialiste, e cila u shfaq e veshur me të zeza në Kuvend

September 13, 2017 14:41

Historia tragjike e deputetes socialiste, e cila u shfaq e veshur me të zeza në Kuvend

 

Deputetja e Partisë Socialiste për Lushnjen, Tatjana Piro, ka tërhequr vëmendjen e mediave, pasi në seancat e para është shfaqur e veshur me të zeza.

Arsyeja e këtij veprimi është dhimbës.

Mësohet se ajo pak kohë më parë, ka humbur djalin dhe vëllain në një aksident tragjik.

Kjo gjë bëhet me dije nga fotografi Agim Rama, që shkruan:

Adelina Rista me deputeten e Lushnjes Tatiana Piro, një nënë me shumë dhimbje nga fatkeqësitë e jetës.

Urime në mandatin e parë dhe ngushëllime të sinqerta”.

September 13, 2017 14:41
Komento

1 Koment

 1. dn September 13, 15:20

  cdo gje paguhet ne kete jete…
  vuajtjett e nenave edhe familjeve te te pagjeturit, a i ka menduar kjo zoje ndonje here deri tash edhe a ka kerkuar te gjinden ato kufona?
  Bile kjo ka nje vorr ku te lotoje kurse shume prej nesh jo.
  Zoti eshte i madh , edhe ia kemi lene ne dore te tij…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim