Hollande kërkon takim urgjent pas sulmit në Paris

April 20, 2017 22:38

Hollande kërkon takim urgjent pas sulmit në Paris

Presidenti francez, Francois Hollande ka kërkuar një takim urgjent pas sulmit në Paris.

Të shtënat në Champs-Elysees në Paris, ku u vra një polic dhe një tjeter ka mbetur i lënduar, janë duke u trajtuar si sulm terrorist, shkruan France 24.

Policia ka deklaruar që kjo ngjarje “ka shumë gjasë të jetë sulm terrorist”.

April 20, 2017 22:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*