Horoskopi, 01 shkurt 2018

January 31, 2018 23:57

Horoskopi, 01 shkurt 2018

DASHI

Prania e Afërditës ne shenjën e Bricjapit ju bën që të keni mjaft dyshime përsa i përket marrëdhënies në çift. Kjo gjë do të ndikojë dhe tek partneri juaj. Mundohuni të kthjelloni këto raporte.

 

DEMI

Me Hënën dhe Marsin në shenjën e Virgjëreshës jeni gati të përballeni me çdo problem apo detyrë që mund t’ju ngarkohet. Do të jetë një ditë e mrekullueshme dhe shumë e gëzuar.

 

BINJAKËT

Vazhdoni të jeni të tensionuar. Duhet të gjeni një mënyrë që të kontrolloni nervozizmin e tepruar që ju karakterizon gjatë kësaj periudhe. Kreativiteti nuk ju mungon mjafton të vini mendjen në punë.

 

GAFORRJA
Prania e Hënës dhe Marsit në shenjën e Virgjëreshës do t’ju bëjë të keni një ditë të bukur dhe plot energji. Do të jeni shumë i gatshëm për të ndërmarrë iniciativa të reja në jetën tuaj profesionale.

 

LUANI

Prania e Diellit dhe Mërkurit në shenjën e Shigjetarit ju bën të jeni të lumtur dhe solar. Nuk do të mungojnë të qeshurat në këtë ditë. Po kështu njohje të reja janë në horizont.

 

VIRGJËRESHA

Keni në dorë shumë instrumenta për tu përballur me këdo. Jeni në një gjëndje të shkëlqyer. Në aspektin profesional kjo do të jetë një nga ato ditët që do të mbahet mend gjatë.

 

PESHORJA

Mund të ndiheni mjaft të realizuar në aspektin profesional. Falë pranisë së Mërkurit në shenjën e Shigjetari karriera juaj është në kulmin e saj. Mjafton dhe pak punë dhe vëmendje nga ju dhe gjithçka do të shkojë ashtu si e keni planifikuar.

 

AKREPI

Raportet e mira në aspektin profesional janë shumë të vështira për tu mbajtur. Në ditën e sotme ju do të karakterizoheni nga shpirti i sakrificës. Do të jeni shumë pozitiv dhe do të ndihmoni kolegët tuaj. Kjo nuk do t’ju harrohet.

 

SHIGJETARI

Do të keni disa mendime të fiksuar në trurin tuaj çka do t’ju bëjë të mos mendoni shumë për të punuar. Lëreni që kjo ditë të jetë e udhëhequr nga dëshira dhe instinkti juaj, i cili rrallë gabon.

 

BRICJAPI

Shumë lajme të mira janë të rezervuara për ju në aspektin profesional, kjo falë dhe pranisë së Marsit dhe Hënës në shenjën e Virgjëreshës. Mundet që të realizoni dëshirën tuaj më të madhe në këtë aspekt.

 

UJORI

Në fillim dita mund të jetë disi e ngarkuar dhe e mërzitshme. Kjo do të zgjasë shumë pak, pasi pjesa tjetër do të jetë e mbushur plot me surpriza të këndshme. Nuk do të mungojnë dhe takimet interesante.

 

PESHQIT

Do të ndiheni shumë të entuziazmuar, por nuk duhet të harroni që jo gjithçka që mendoni është realitet. Duhet të jeni më me këmbë në tokë, në të kundërt mund të zhgënjeheni.

January 31, 2018 23:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*