Horoskopi, 01 shtator 2017

August 31, 2017 23:52

Horoskopi, 01 shtator 2017

Dashi

Janë Merkuri, Afërdita dhe Urani yjet që sot do t’ju mbështesin në aspektin profesional, ku nuk përjashtohet ndodhta edhe ndonjë ngritje në përgjegjësi. edhe Erosi është në nivel të lartë.

 

Demi

Eshtë mirë që të hidhni hapa të kujdesshme e të tregoheni të matur, pasi Marsi  është në një pozicion të tillë që mund të nxisë mosmarrëveshjet dhe keqkuptime.Mjaft i mirë shëndeti.

 

Binjakët

Urani në shenjë duket se nuk do të jetë edhe aq aktiv, kështu që mudn të ndjeni një boshllëk në shpirt që ju bën edhe apatikë. Merkuri dërgon sinjale pozitive për tyë rikuperuar.

 

Gaforrja

Ka shumë të ngjarë që sot të jeni mjaft aktivë e plot energji, sepse është Diellit në një pocizion optimal në shenjën tuaj. Por kujdes, një gabim vlerësimi mund të përmbys ëgjithçka.

 

Luani

Marsi, Jupiterin dhe Urani që ju mbeshtetin në planin profesional bëjnë që sot të pritet të një ditë pozitive, por nuk i duhet lënë gjithçka “qiellit”. Mos nënvleftësoni aftësitë tuaja.

 

Virgjëresha

Duket se Afërdita sot do të jetë yllin juaj i mirë dhe do t’ju bëjë shumë joshës në aspektin sentimental,  ndërkohë që Marsi nuk është më në një pozicion të favorshëm për punën.

 

Peshorja

Me Merkurin që i bashkohet edhe yjeve të tjerë pozitivë për ju, do ta keni shumë më të lehtë t’u imponoheni të tjerëve me idetë tuajat. Fusha sentimentale duket pak e paqëartë.

 

Akrepi

Në përgjithësi, kuadri yjor i juaji sot “flet” për një ditë do të qetë, por hyrja e Marsit mund të imponojë ritme të tjera, të cilat mund të bëjnë të gaboni fare kollaj. Mirë erosi.

 

 

Shigjetari

Marsi i agresiv në shenjë mund të bëjë që sot të jeni të pavendosur, por edhe të irritueshëm e ndoshta grindavecë. Hëna pozitive, por duket se ju bën disi rëndërrimtarë.

 

Bricjapi

Një ditë jo shumë e mirë për  financat tuaja (sot ndoshta do t’ju duhet të shpenzoni shumë më tepër se zakonisht), po Afërdita stimulom pasionet dhe erosin si asnjëherë tjetër.

 

Ujori

Hyrja e Uranit në shenjë është mjaft pozitive për ju, sepse do të ketë efekte në raportet ndërpersonale, ngaqë ju bën disi më tolerantë. Mundohuni të mos reagoni me impulsivitet.

 

Peshqit

Një situatë ujore jo edhe aq e kthjellët, duket se do të ndikojë paksa në gjendjen tuaj psikofizike, sidoms në pjesën e parë të ditës. Hysrja e Hënës duket se kthjellon idetë dhe shpirtin.

August 31, 2017 23:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*