Horoskopi, 03 dhjetor 2019

December 3, 2019 00:09

Horoskopi, 03 dhjetor 2019

Dashi

Qielli juaj duket paksa i errët, për shkak të Marsit në orbitë të kundërt, që do t’ bëj shoqëri edhe dy planetëve të tjerë Mërkurit dhe Uranit. Kështu që dita do t’ju duket si kërcim me pengesa.

 

Demi

Bashkë me Jupiterin kthehet edhe Marsi që do të ngrejë deri në një farë mase moralin tuaj, ndërkohë që projekte të mira duken në horizont gjë që mund t’ju hapi rrugë në profesion.

 

Binjakët

Rezultatet e arritura deri tani janë për t’u përgëzuar. Janë miqtë dhe kolegët e punës që ju vlerësojnë dhe ju japin kurajën për të vazhduar dhe për të arritur suksese të mëtejshme.

 

Gaforrja

Mërkuri dhe Marsi projektojnë në qiellin tuaj një hije të vogël, që mund të bëhet evidente gjatë mesditës, por kjo do të zgjasë pak dhe në mbrëmje do të jeni të kthjellët.

 

Luani

Është pikërisht momenti dhe dita e duhur për të gjithë ata që studiojnë dhe duan të arrijnë rezultate  të mira apo promovime. Ana sentimentale është disi e trazuar mundohuni të qartësoheni.

 

Virgjëresha

Disa pengesa të vogla në realizimin e projekteve do t’ju bezdisin pak gjatë gjithë ditës, megjithatë do të jeni të aftë të gjeni rrugën e duhur për ta zgjidhur përfundimisht .

 

Peshorja

Dita e sotme do të jetë pak stresuese dhe e mërzitshme për shkak të Hënës dhe Mërkurit që nuk janë nga ana juaj. Veproni me kthjelltësi dhe me indiferentizëm, kjo ju ndihmon në marrjen e vendimeve.

Akrepi

Jo vetëm sepse keni një kuadër yjor pozitiv, por janë edhe disa rrethana të cilat favorizojnë ndjeshëm punën tuaj, prandaj në një ditë të tillë nuk mund të pritet tjetër veç kënaqësisë.

 

Shigjetari

Është puna që do t’ju zërë tërësisht ditën tuaj,  dhe kjo që ju sjell sadisfaksion e duhur që ju ka munguar, kështu që është mirë t’i vini rëndësi punës sesa gjërave të kota.

 

Bricjapi

Marsi shume agresiv në shenjë e bën ditën tuaj më të rëndë dhe më të lodhshme. Do të ndiheni të plogësht dhe pa dëshirë për të ndërmarrë ndonjë detyrë me rëndësi.

 

Ujori

Megjithëse jeni të kënaqur me ato që keni arritur, falë vullnetit dhe dëshirës që nuk mungon, përsëri nuk do të ndiheni të plotësuar. Një mbrëmje romantike do t’ju bëj më pozitivë.

 

Peshqit

Pas ditëve të fundit te lodhshme dhe plot stres erdhi edhe momenti juaj për pak qetësi. Një udhëtim i shkurtër apo një piknik me miqtë do të jetë ideal për t’u argëtuar.

December 3, 2019 00:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim