Horoskopi, 10 dhjetor 2012

December 10, 2012 11:34

Horoskopi, 10 dhjetor 2012

Dashi

Atmosfera është plot me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe nga ana financiare. Jeta sociale, ndër të tjera, do të intensifikohet shumë dhe do t’ju ofrojë shumë mundësi dhe ide të reja.

 

Demi

Edhe pse Afërdita kontribuon për të ruajtur optimizmin tuaj. Urani dhe Neptuni ju krijon tensione në punë dhe në jetën private. Vetëkontrolli duhet të jetë në maksimum pasi mund të ketë momente të komplikuara gjatë ditës.

 

Binjakët

Mërkuri bëhet më harmonik duke ju bërë mjaft pozitive ditën tuaj. Në punë mund të keni promovime dhe shpërblime për shkak të ideve dhe krijimtarisë tuaj. Gjithashtu, edhe jeta me partnerin është shumë intensive.

 

Gaforrja

Duke gjykuar pozicionin e yjeve, periudha që po kaloni nuk është e lehtë, por pikërisht disa pakënaqësi në punë dhe në jetën private do t’ju bëjnë pak nervozë, dhe jo tolerantë

 

Luani

Me Diellin dhe Mërkurin në shenjë energjitë fizike dhe përqendrimi do të jenë në maksimumin tuaj, duke ju dhënë mundësinë të përparoni nga ana profesionale duke sugjeruar ide dhe projekte të reja.

 

Virgjëresha

Afërdita është pikërisht pranë jush. Do të jetë një ditë shumë e ngarkuar me punë, por gjithashtu do të jetë edhe dita ku ju do të merrni vendime shumë të rëndësishme. Shëndeti i mirë.

 

Peshorja

Pozicioni aktual i Mërkurit në shenjë duket se do të jetë mjaft i përshtatshëm për të gjithë ju që i përkisni kësaj shenje. Mbarëvajtja në punë ju vlen vetëm ekonomikisht, por do të ndryshojë edhe imazhin tuaj.

 

Akrepi

Situata yjore për ju nuk është nga më të mirat, prandaj ju kërkohet përqendrimi maksimal në punë dhe në fushat e tjera të jetës. Afërdita pozitive është një garanci më shumë për sektorin e erosit

 

Shigjetari

Do të keni një mori problemesh përpara, por për fatin tuaj të mirë është Marsi në një pozicion të përshtatshëm që ju sjell energjitë e nevojshme për të përballuar situata të vështira.

 

Bricjapi

Mjafton që Afërdita të “nxjerrë pak kokën” për të bërë që të paktën në fushën sentimentale të mos keni asnjë problem. Një lajm i papritur që ju vjen mund të bëjë të ndryshoni taktikën.

 

Ujori

Në përgjithësi shenja juaj dominohet nga yje që stimulojnë së tepërmi anën sentimentale, prandaj ka shumë të ngjarë që sot të jeni shumë të përkushtuar në raportet ndërpersonale. Pritet një udhëtim

 

Peshqit

Sot ju këshillohet të tregoheni të vëmendshëm dhe ç’është më e rëndësishmja për ju, të mos jeni edhe aq konfidencialë më të parin që hasni në rrugë. Dialogu mund të zgjidhë të gjitha problemet me partnerin.

December 10, 2012 11:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim