Horoskopi, 11 shtator 2018

September 11, 2018 01:00 Updated

Horoskopi, 11 shtator 2018

Dashi

Me Hënën që sot do ta keni ”kundërshtare”, sigurisht që të jetë shumë e vështirë që të ruani qetësinë dhe të veproni pa u nervozuar. E njëjta gjë ndodh edhe në çift, prandaj tregoni kujdes.

 

Demi

Yjet duket se do të sjellin shumë gjëra të reja të cilat do të ishin shumë pozitive për të ardhmen tuaj. Mund të jetë një moment shumë i mirë për të udhëtuar por edhe për të ndërmarrë iniciativa.

 

Binjakët

Mos u nervozoni dhe mos u nxitoni për të dalë nga situata për shkak të disa të papriturave. Kjo gjë nuk do të ndikojë aspak në jetën tuaj profesionale e cila vazhdon të jetë e suksesshme.

 

Gaforrja

Gjithçka që është e thjeshtë e lehtë për të arritur nuk do t’ju pëlqejë aspak dhe kështu do të ngatërroheni në gjëra që nuk ju përkasin dhe që janë të rëndomta. Është destinuar që të kërkoni telashe.

 

Luani

Do arrini t’ia dilni mbanë në një çështje burokratike jo shumë të lehtë dhe kjo do të bëjë të ndjeheni shumë të lehtësuar nga ana psikologjike. Nëse jeni të dashuruar, mos harroni se keni një partner.

 

Virgjëresha

Me Hënën e favorshme dhe me një vullnet të hekurt që ju karakterizon do të arrini të fitoni atë që dëshironi, për të cilën jeni impenjuar shumë. Do të ndjeni nevojën për tu dëfryer dhe frekuentuar ambiente të ndryshme.

 

 

Peshorja

Me Hënën në kundërshtim dhe një sjellje kritike dhe me pretendime nuk është se do t’ju lehtësojë dhe nuk do të favorizojë  situatën në familje. Mundohuni të jeni më tolerantë në raportet me partnerin.

 

Akrepi

Qielli në thelb duket pozitiv, ju ofron shumë raste për tu njohur dhe dëfryer. Era e ngrohtë e Jupiterit do t’ju fryjë pas krahëve, prandaj do ta keni të lehtë të arrini objektivat.

 

Shigjetari

Duhet të tregoni kujdes, pasi qielli sot pritet të jetë i ngrysur e u zymtë, për shkak të kontrasteve të Marsit, Saturnit dhe Afërditës në orbitat përkatëse. Duhet të tregoheni shumë vigjilentë.

 

Bricjapi

Edhe për të lindurit e kësaj shenje, situata planetare duket disi e turbullt, ndoshta për shkak të Merkurit në një pozicion jo shumë të favorshëm. Sidoqoftë edhe këtë radhë do ia dilni mbanë.

 

Ujori

Në aspektin ekonomi ka të ngjarë që sot të jeni pasivë, ngaqë do t’i keni duart e lidhura nga Jupiteri apatik. Krejt ndryshe pritet të jetë fusha sentimentale, e stimuluar nga Afërdita.

 

Peshqit

Hyrja në shenjë e Jupiterit, që i “fryn” zjarrit të ambicieve, do të bëjë që edhe ju të rigjallëroheni dhe të shkundeni nga plogështia që iu ze shpesh ën fundjavë. Interesante ana erotike.

September 11, 2018 01:00 Updated
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*