Horoskopi, 12 nëntor 2019

November 12, 2019 00:10

Horoskopi, 12 nëntor 2019

Dashi

Duket se pozicioni i shumë yjeve në shenjën tuaj është i favorshëm, sidomos me Mërkurin që sjell stimuj të rinj. Ndërkohë, Afërdita vazhdon t’ju stimulojë shumë në planin afektiv.

 

Demi

Edhe për ju që i përkisni kësaj shenje, duket se panorama zodiakale premton shumë, sidomos sa i takon raporteve ndërpersonale. Por në planin ekonomik, duhet të bëni shumë kujdes me shpenzimet.

 

Binjakët

Me Mërkurin në një pozicion shumë të favorshëm (ndër të tjera është edhe ylli juaj) por dhe me Afërditën që edhe sot është një orbitë të favorshme, nuk do ta keni aspak të vështirë të arrini atë që doni.

 

Gaforrja

Sot mund të jeni veçanërisht të turbullt e për pasojë edhe të pavendosur, Pasi do të jeni nën ndikimin e dyshes Uran-Saturn në kontrast ndërmjet tyre. Është më mirë të qëndroni në pritje.

 

Luani

Në përgjithësi keni një kuadër yjor pozitiv, por kjo nuk do të thotë aspak se duhet ta flini mendjen, sepse mund të ketë edhe të papritura. Marsi duket se ju rigjeneron me vrullin e tij në shenjë.

 

Virgjëresha

Pas një periudhe disi të qetë vjen momenti të shkundeni paksa, pasi pritet një ditë me shumë impenjime e me shumë tension. Edhe humori juaj sot duket se do të lerë shumë për të dëshiruar.

 

Peshorja

Raportet me të tjerët, ndoshta për shkak të ndikimit jo pozitiv të Afërditës në shenjë, priten të jenë disi të tensionuara, prandaj duhet të bëni kujdes që të mos i thelloni mosmarrëveshjet.

 

Akrepi

Edhe sot pritet një ditë plot aktivitet, me shumë angazhime e me jo pak telashe e ndoshta këto janë arsye të mjaftueshme që të mos keni aq shumë kohë të merreni me probleme private.

 

Shigjetari

Ka momente në të cilat disa të vërteta nuk mund të injorohen më, prandaj duhet të hapni sytë e të shihni se cilat janë raportet që duhen ndryshuar. Mërkuri ju ndihmon të merrni situatën në dorë.

 

Bricjapi

Tani që Marsi dhe Saturni janë yjet më aktivë në qiellin tuaj, ambicia juaj mund të arrijë kulmin, prandaj kini kujdes se mund ta teproni. Mos u jepni shumë rëndësi gjërave që në fakt janë vogëlsira.

 

Ujori

Ndoshta është momenti të kërkoni atë që pretendoni prej kohësh, pasi Afërdita dhe Jupiteri sot jo vetëm që ju bëjnë tërheqës, por edhe shumë komunikues. Një dashuri e re në horizont?

 

Peshqit

Edhe pse të kërkoni një marrëveshje me të tjerët mund t’ju duket një ndërmarrje e vështirë, është e vetmja mënyrë për të evituar përplasjet. Humori juaj le për të dëshiruar për shkak të Hënës.

November 12, 2019 00:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*