Horoskopi, 13 janar 2021

January 13, 2021 01:15

Horoskopi, 13 janar 2021

Dashi
Duket se ndikimi negativ i yjeve (me Saturnin në radhë të parë) është zbehur dhe sot pritet një ditë më e qetë, që do të bëjë të rikuperoni energjitë. Hëna stimulon nostalgjitë e vjetra.

Demi
Edhe pse po kaloni një periudhë jo edhe aq pozitive dini të administroni mirë situatën dhe të mos e humbni mendjen, duke u bërë pikë referimi për të tjerët. Mërkuri mund të jetë një aleat i mirë.

Binjakët
Me një Hënë kaq “zevzeke” në shenjë me siguri që nuk do ta keni aspak të lehtë të bini dakord me të tjerët, e jo më të flitet për ndjenja të bukura. Edhe në planin e punës jeni disi të ngathët.

Gaforrja
Aftësia për të ndërmarrë veprime të shpejta e efikase sot stimulohet së tepërmi nga ndikimi i Marsit, kështu që nuk do ta keni shumë problem nëse iu paraqitet një rast i tillë.

Luani
Duket se edhe “kontrastet” e yjeve në shenjën tuaj do të jenë të shumta, por nga kjo mund të përfitoni diçka që do t’ju vlejë për perspektivën. Një mik ju zhgënjen dhe kjo ju indinjon.

Virgjëresha
Përsëri sot pritet që dita të jetë mjaft pozitive, sidomos në planin profesional, ku ju presin iniciativa të reja. Një takim i ri sot mund të bëjë të ndryshoni një program të mëparshëm.

Peshorja
Duket se sot është një kuadër yjor jo shumë favorizues për ju që i përkisni kësaj shenje, prandaj ju këshillohet të tregoni shumë kujdes dhe të mateni shumë para se të hidhni një hap.

Akrepi
Parashikohet një ditë e mirë për shkak të një kuadri yjor shumë pozitiv në qiellin tuaj ku spikasin planetet si Afërdita dhe Urani. Në dashuri mund të rihapet një çështje e vjetër.

Shigjetari
Sot pritet që dita të jetë me shumë zhvillime dhe ndoshta që në orët e para duke ju zënë në befasi. Edhe një herë ju këshillohet të mos e teproni me shpenzimet pa asnjë kriter.

Bricjapi
Do të jeni të tunduar nga një ofertë apo propozim që ju bëhet, por duhet që t’i shihni gjërat me qetësi, para se të jepni fjalën. Eshtë moment më i përshtatshëm për të reflektuar.

Ujori
Përpiquni të qëndroni sa më larg njerëzve që ju bëjnë lajka e që synojnë vetëm t’ju shfrytrëzojnë për aftësitë e cilësitë që keni. Një takim i papritur ju bën të ndjeheni të lumtur.

Peshqit
Duket so do të jetë një ditë mjaft e mirë për aktivitetin tuaj në përgjithësi, pasi Mërkuri ju mbështet në të gjitha drejtimet. Nga ana tjetër, ylli i dashurisë, Afërdita stimulon erosin.

January 13, 2021 01:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim