Horoskopi, 14 dhjetor 2018

December 14, 2018 01:00 Updated

Horoskopi, 14 dhjetor 2018

Dashi

Kuadri yjor sot flet për shumë pozitivisht për ju, sidomos në aspektin ekonomik dhe në atë të punës në përgjithësi. Raportet me partnerin pritet të intensifikohet akoma më shumë më ditët e ardhshme

 

 

Demi

Edhe pse Afërdita e ka zbehur disi ndikimin e saj pozitiv do të vazhdoni të jeni të asistuar prej saj. Vetëkontrolli duhet të jetë në maksimum pasi mund të ketë momente të komplikuara gjatë ditës.

 

Binjakët

Mërkuri sot në një orbitë harmonike do të jetë ylli juaj i mirë bë të gjitha aspektet në sektorin ku punoni. Gjithashtu edhe raportet me partnerin hanë në një moment vërtet të mrekullueshëm.

 

Gaforrja

Duke pasur parasysh  pozicionin e yjeve, periudha që po kaloni nuk duket edhe aq e mirë, por duhet të tregoni shumë kujdes, për të mos rënë në pozitat e viktimizmit. Priten ditë më të mira.

 

Luani

Me Diellin  në shenjë energjitë dhe përqendrimi do të jenë në maksimumin tuaj duke ju dhënë mundësinë të përparoni nga ana profesionale duke sugjeruar ide dhe projekte të reja. Mirë dashuria.

 

Virgjëresha

Afërdita në një ditë vërtetë të tensionuar do të luajë një rol të dorës së parë në përmirësimin e raporteve në planin sentimental. Sa për punën, duket se keni aq shumë sa nuk keni kohë për të tjera.

 

Peshorja

Pozicioni aktual i Mërkurit në shenjë duket se do të jetë mjaft i përshtatshëm për të gjithë ju që i përkisni kësaj shenje. Sektori ekonomik pritet të fuqizohet si rezultat i parave që do të hynë në arkën tuaj.

 

Akrepi

Në momente kur situata nuk është aspak e favorshme kërkohet përqendrimi maksimal në punë dhe në fushat e tjera të jetës. Afërdita pozitive është një garanci më shumë për sektorin e erosit

 

Shigjetari

 

Sot do të keni aq shumë punë sa që në momente të caktuara nuk do të dini nga t’ia filloni, prandaj bëni kujdes për të evituar konfuzionin. Disi konfuze situata edhe në planin sentimental.

 

Bricjapi

Mjafton Afërdita e mirë në shenjë për të bërë që të paktën në fushën sentimentale të gjërat të shkojnë ashtu siç dëshironi. Një lajm i papritur që ju vjen mund të bëjë të ndryshoni programim.

 

Ujori

Në përgjithësi shenja juaj dominohet nga yje që stimulojnë së tepërmi anën profesionale, çka do të thotë se për punë nuk keni pse të qaheni. Shumë të impenjuar në raportet ndërpersonale.

 

Peshqit

Sot duhet të tregoheni të vëmendshëm, e, çka është më e rëndësishmja për ju, të mos jeni edhe aq konfidenciale më të parin që hasni në rrugë. Dialogu mund të zgjidhë të gjitha problemet me partnerin.

December 14, 2018 01:00 Updated
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*