Horoskopi, 18 janar 2020

January 18, 2020 01:11

Horoskopi, 18 janar 2020

Dashi
Sot pritet një ditë e mirë për ju, pasi yjet me Marsin në krye janë shumë pozitivë. Ke shumë ide dhe ndoshta jeni të pavendosur në zgjedhje, por ju vjen në ndihmë Merkuri që sjell kthjelltësi.

Demi
Situata e disi e paqartë yjore reflektohet edhe te ju sot, duke rritur konfuzionin e në ndonjë rast edhe një farë padurimi që mund të kthehet në nervozizëm. Më të hapur me partnerin tuaj.

Binjakët
Ndoshta ngaqë nuk keni mbaruar akoma një punë të nisur sot do ta keni disi të vështirë që të ingranoheni, por fundjava pritet të sjellë qetësinë që ju ka munguar. Mirë dashuria.

Gaforrja
Qielli juaj sot duket se është qartësuar dhe Hëna në një orbitë mjaft aktive do të jete shumë pozitive. Një udhëtim i shkurtër do ta bënte këtë fundjavë mjaft interesante. Mirë erosi.

Luani
Nëse keni ndërmend të ndërmerrni një iniciative apo të ndryshoni diçka është më mirë të pritni, pasi nuk është momenti i përshtatshëm. Mendoni më mirë për raportet me njerëzit e të afërmit.

Virgjëresha
Parashikohet një ditë nën ndikimin mjaft pozitiv të Hënës dhe Jupiterit që stimulojnë ndjenjat dhe fushën sentimentale në përgjithësi. Një takim i papritur mund të jetë mjaft impresionues.

Peshorja
Është një fundjavë që vjen pikërisht pas një periudhe plot stres e lodhje prandaj do të keni mundësi të rikuperoheni nga pikëpamja psikofizike. Kujdes sektorin e financës pasi shpenzoni shumë.

Akrepi
Pritet një fundjavë mjaft aktive për ju, që jeni disi autoritarë e imponues, por ama dini edhe të jeni tolerantë në raportet me partnerin. Kujdes sepse Marsi stimulon ndjenjën e protagonizmit.

Shigjetari
Pritet përgjithësisht një fundjavë disi e turbullt për ju. Jeni të pavendosur e në ndonjë rast preferoni të hiqeni mënjanë e të mos përfshiheni. Sidoqoftë mbrëmja ju risjell freskinë e munguar.

Bricjapi
Jeni të vetëdijshëm për mundësitë dhe potencialet tuaja prandaj edhe ndodh jo rrallë të tërhiqni para diçkaje që s’jua ha syri. Sidoqoftë të guxoni të hidhni një hap më tutje nuk është gabim.

Ujori
Edhe pse si Hëna ashtu edhe Urani kanë përgjithësisht një ndikim negativ, janë yjet e tjerë që ju favorizojnë së tepërmi. Nuk është momenti për të diskutuar çështje që kanë të bëjnë më fushën sentimentale.

Peshqit
Fundjava është mëse e favorshme për t’i lënë mënjanë zënkat e mosmarrëveshjet me partnerin ose me miqtë dhe t’u përkushtoheni më shumë atyre. Nuk përjashtohet një udhëtim i shkurtër.

January 18, 2020 01:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*