Horoskopi, 19 gusht 2016

August 19, 2016 00:58

Horoskopi, 19 gusht 2016

Dashi

Parashikohen zhvillime interesante në drejtim të punës. Mundësi të mira për të përmirësuar raportet ndërpersonale. Jeta juaj sentimentale premton momente të këndshme në mbrëmje.

 

Demi

Nga ana profesionale jeni bërë objekt bisede, gjë që ka bërë të jeni në qendër të vëmendjes të njerëzve të rëndësishëm, të cilët mund të bëjnë shumë për ju. Erosi në një fazë rritjeje.

 

Binjakët

Pritet një ditë jo edhe aq pozitive nga ana profesionale, por do të jetë shumë interesante nga ana sentimentale, sidomos në raportet me partnerin. Kujdes nga të papriturat e kësaj dite.

 

Gaforrja

Duhet të merrni frymë të lehtësuar tani, pasi mosmarrëveshjet ndërmjet hush kanë marrë fund një herë e mirë. Ndërsa në planin e pinës, një propozim i ri e joshës ju bën të mendoheni.

 

Luani

Me Hënën në një ditë ”jo”do të ndjeni përreth një nervozizëm dhe mos kënaqësi, por asgjë nga këto nuk do të arrijë të vërë në rrezik programet tuaja të ditës dhe projektet e ardhshme.

 

Virgjëresha

Hëna tek Marsi do të ndikojnë pozitivisht gjatë ditës së sotme . Një ditë e mirë në planoin afektiv dhe një ftesë e papritur do t’ju hapë rrugën për t’u futur në një ambient interesant të botës së artit.

 

Peshorja

Do të jeni të preferuarit e eprorëve, mund të fitoni edhe një shumë parash nëpërmjet një marrëveshjeje biznesi, por kjo nuk do të thotë se kjo është një arsye e mirë për të harruar partnerin

 

Akrepi

Ho gjithçka shkon mirë në planin profesional lidhur me një projekt që ju e keni shumë për zemër. Ndoshta ka diçka për t’u modifikuar ose për t’u shtyrë për një herë tjetër. Kujdes raportet me partnerin.

 

Shigjetari

Duhet të tregoheni tolerantë dhe fleksibël në raportet me të tjerët, por në asnjë mënyrë me problemet që kanë të bëjnë me  punën. Mund  të detyroheni të modifikoni paksa planet tuaja.

 

Bricjapi

Hëna është në një orbitë shumë pozitiv për ju dhe dita bëhet menjëherë frenetike dhe e shndritshme. Do të keni një forcë shumë të madhe imponuese duke i bindur të tjerët për atë që doni.

 

Ujori

Mos kërkoni t’ua a hidhni të tjerëve sidomos njerëzve të familjes, sepse edhe mashtrimet e vogla qoftë edhe me qëllim të mirë mund të venë në krizë raportet. Më këmbëngulës në profesion.

 

Peshqit

Marsi që sapo ka filluar transitin në shenjën tuaj, ju jep energji, ritëm, reflekse të shpejta dhe aftësi për të komunikuar. Do të jeni të aftë të përpunoni projekte dhe t’i pasuroni me ide të reja dhe brilante.

August 19, 2016 00:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?