Horoskopi, 19 janar 2021

January 19, 2021 00:13

Horoskopi, 19 janar 2021

Dashi
Tani duket se ditët tuaja do të jenë më të tensionuara, më me shumë preokupime, pasi për këtë ndikon shumë edhe pozicioni i ri i Marsit. Për fatin tuaj të mirë, dita sot do të jetë ç’tensionuese.

Demi
Një kuadër yjor në rritje do të bëjë që edhe ju të jeni në një fazë “crescendo” në të gjitha nivelet, por veçanërisht në aspektin e raporteve me të tjerët. Dita pritet të jetë mjaft e këndshme.

Binjakët
Në aspektin profesional keni më shumë se një arsye për të mos qenë të kënaqur, por është një periudhë kalimtare. Megjithatë, duhet të gjeni mënyrën për t’u imponuar. Por mendoni më mirë për anën sentimentale.

Gaforrja
Yjet tuaj të mirë Janë Mërkuri dhe Urani, mbështetja e të cilëve mund t’jua hapë një perspektivë të re në planin profesional. Për raportet ndërpersonale Aferdita ju jep një shans të ri.

Luani
Do të jeni në pushtetin e një Hëne sot dominuese, e cila do t’ju shoqërojë gjatë gjithë këtyre ditëve, prandaj do të jeni shumë të favorizuar në planin sentimental. Kujdes me sëmundjet e stinës.

Virgjeresha
Janë shumë gjëra që kanë ndryshuar, prandaj duhet të tregoheni pak më koherentë me një realitet të ri. Hëna ju bën paksa skeptikë, por kjo nuk do t’ju pengojë të jeni brilantë në ide dhe krijimtari.

Peshorja
Vazhdon ritmi marramendës i imponuar nga”planeti i kuq”, por kujdes sepse nga ana tjetër rrit tensionet e krijon mundësi për mosmarrëveshje me të tjerët, përfshi edhe familjarët. Erosi pozitiv.

Akrepi
Me Mërkurin tashmë plotësisht në një orbitë pozitive e harmonioze do të keni më shumë se një mundësi për të nxjerrë në pah aftësitë tuaja profesionale. Për partnerin duhet duhet të mendoni më shumë.

Shigjetari
Edhe pse kuadri yjor nuk është nga më të mirët për ju, Mërkuri e Urani sikur ia zbehin pak forcën, optimizmi juaj është për t’u marrë për model. Në dilemë për të kaluar mbrëmjen? Le ta zgjedhë partneri.

Bricjapi
Pas të përpjetave (dhe ju jeni munduar shumë duke u ngjitur) vijnë tatëpjetat, por kujdes sepse tani mund ta pësoni nga dëshira për të arritur sa më shpejt objektivin. Hëna e bën të kënshme javën.

Ujori
Eshtë një periudhë qetësi, e cila duket se do të vazhdojë të mbetet njëlloj edhe për disa ditë të tjera. Keni kohë për të ideuar diçka për të ardhmen, por pa lënë pas dore gjërat e ashtuquajtura të vogla.

Peshqit
Jeni nën një kuadër yjor shumë të favorshme, prandaj përpiquni të merrni maksimumin nga mbështetja totale e yjeve. Një mosmarrëveshje e vogël nuk duhet të kompromentojë marrëdhëniet me partnerin.

January 19, 2021 00:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim