Horoskopi, 20 qershor 2019

June 20, 2019 01:18

Horoskopi, 20 qershor 2019

Dashi

Marsi e në mënyrë të veçantë Hëna sot do të dominojnë shenjën tuaj, duke bërë që të jeni disi të paparashikueshëm në veprimet që do të ndërmerrni. Erosi i mirë, por humori i ndryshueshëm.

 

Demi

Në përgjithësi dita e sotme pritet të jetë e mirë, ndonëse nuk përjashtohet ndonjë përplasje e lehtë me dikë në një debat që lidhet me punën. Afërdita dërgon sinjale për erosin.

 

Binjakët

Pritet një ditë me shumë të papritura për ju që sot, përveç Mërkurit që është i “juaji” do të keni edhe mbështetjen e Afërditës. Thonë se fati ndihmon guximtarët, por edhe dashnorët.

 

Gaforrja

Marsi dhe Mërkuri sërish janë në “përplasje” dhe efekti i saj do të reflektohet te shumë të lindur të kësaj shenje. Nuk keni pse të tregoheni kategorikë ndaj një oferte që nuk ju duket aq e përshtatshme.

 

Luani

Dita e sotme pritet të jetë mjaft e mirë, falë Marsit dhe Afërditës në shenjë, të cilët sot janë dominues. Fusha ekonomike duket në rikuperim të plotë, ndërsa në dashuri gjërat po shkojnë shumë mirë.

 

Virgjëresha

Keni kohë që jeni të zhytur në një rutine të përditshmërie lodhëse dhe sfilitëse dhe mezi prisni që të vijë momenti për relaks. Rezultatet nuk do të vonojnë të vijnë. Mirë erosi.

 

Peshorja

Yjet duket se tashmë janë shumë të favorshëm, por sa vështirë e paskeni të merrni kthesën!? Kur keni më shumë mundësi e shanse, paradoksi është ai i zgjedhjes. Nuk dini kujt t’i vini gishtin.

 

Akrepi

Sot yjet janë në një pozicion jo shumë të favorshëm për ju, por kjo nuk do të bëhet pengesë që të arrini një objektiv. Ju këshillohet të bëni kujdes me shpenzimet, pasi tashmë e keni tepruar.

 

Shigjetari

Duke pasur Mërkurin në një orbitë të favorshme, do të keni stimujt e duhur për të qenë më krijues e më me fantazi në punën tuaj. Një njohje e re duket se do të ndryshojë jetën tuaj.

 

Bricjapi

Vrulli i Marsit në shenjë duket se do t’ju bëjë edhe ju të papërmbajtshëm, por pikërisht në këtë duhet të tregoni shumë maturi, sepse është nxitimi ai që ju bën të hidhni hapa të gabuara.

 

Ujori

Edhe ju duhet të përfitoni nga pozicioni i favorshëm i Mërkurit në shenjë për të nxjerrë në pah aftësitë tuaja të veçanta në planin profesional. Në Planin sentimental gjërat po ndryshojnë.

 

Peshqit

Hëna në shenjë sot do të ketë një ndikim shumë të fuqishëm, sidomos në pjesën e dytë të ditës e në mbrëmje. Duhet të tregoni më shumë tolerancë ndaj partnerit, për të evituar konflikte të kota.

June 20, 2019 01:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?