Horoskopi, 25 dhjetor 2015

December 25, 2015 01:16

Horoskopi, 25 dhjetor 2015

Dashi

Jo rrallë kthesat fillojnë pikërisht atëherë kur nuk e pret fare, prandaj nuk duhet të mendoni se situata ku ndodheni nuk ka rrugëdalje. Afërdita duket se jua përkëdhel erosin.

 

Demi

Merkuri në një poizion të përshtatshëm një shenjë do t’ju favorizojë, por nuk duhet të prisni që gjithçka t’ju vijë nga ndonjë yll i mirë. Përpiquni t’i qëndroni më pranë partnerit

 

Binjakët

Kuadri yjor sot parashikon se të jetë një ditë e favorshme për punën dhe aktivitetin ekonomik në përgjithësi, pasi sot mund të keni mundësi të ndryshme. Duhet të jeni më komunikues me partnerin.

 

Gaforrja

Edhe pse Marsi do të vazhdojë jetë sërish në një orbitë të pafavorshme për ju, nuk do të prishë pozitivitetin e shenjës suaj, prandaj dita pritet të jetë kryesisht pozitive. Erosi pozitiv.

 

Luani

Nuk është një periudhë e qetë kjo që pom kaloni, por besimi në vetvete do të bëjë që t’ia dilni mbanë edhe në momente të vështira. Mos hezitoni ndaj një oferte shumë të mirë që ju bëhet.

 

Virgjëresha

Kuadri yjor bëhet gjithnjë e më pozitiv sepse Merkuri dhe Afërdita vazhdojnë të qëndrojnë në nëj orbitë shumë të përshtatshme. Kujdes, hëna ju favorizon por ju bën shumë euforikë.

 

Peshorja

Mund t’ju duket e papritur dhe mund të ziheni edhe në befasi, por Merkuri sot mund t’ju ngatërrojë e t’jua prishtë të gjithë planet tuaja. Matuni para se të flisni për dikë ose për një problem.

 

Akrepi

Parashikohet një ditë mjaft e mirë për ju që i përkisni kësaj shenje, sidomos në sektorin e punës, ku duket se progresi juaj është shumë i madh. Pritet një mbrëmje mjaft interesante.

 

Shigjetari

Sot mund t’ju duket gjithçka shumë e vështirë dhe mendoni se do t’ju duhet të derdhni shumë djersë për të arritur jë objektiv. Eshtë vetëm një iluzion që krijohet nga Hëna luhatëse.

 

Bricjapi

Sot orbita e Marsit ën shenjë është përgjithësisht pozitive dhe pritet që kjo të reflektohet sidomos në raportet ndërpersonale. Duhet të tregoheni më të rezervuar në njerëz që s’i njihni mirë.

 

Ujori

Duhet të bëni kujdes sepse sot Hëna në shenjë sot mund t’ju bëjë të nxituar e të reagoni në mënyrë të tepruar ndaj vështirësive të vogla të momentit. Ulni tensionet në raportet me partnerin.

 

Peshqit

Nën një kuadër yjor mjaft pozitiv është e kuptueshme që edhe kënaqësitë tuaja do të jenë disa, por kënaqësinë më të madhe sot do ta keni nga surpriza që ju bën një njeri shumë i dashur.

 

December 25, 2015 01:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*