Horoskopi, 26 qershor 2019

June 26, 2019 00:33

Horoskopi, 26 qershor 2019

Dashi

“Përplasja” Mërkur- Mars sot mund të ketë reperkusione edhe te të lindurit e kësaj shenje, prandaj pritet një ditë e tensionuar. Problemet e pazgjidhura ju bëhen pengesë.

 

Demi

Me Marsin dhe Uranin pozitive në shenjë, do të keni një shans më shumë për t’u afirmuar në fushën profesionale. Nga ana tjetër, Afërdita ju risjell qetësinë shpirtërore.

 

Binjakët

Mendoni më shumë për projektet afatgjata, në mënyrë që të evitoni rënien në monotoni. Një ditë e mirë për raportet profesionale favorizohet nga hyrja e Mërkurit në shenjë.

 

Gaforrja

Pozicioni aktual i Afërditës nuk do të jetë vetëm ylli që do t’ju orientojë në fushën sentimentale, por do t’ju japë aftësinë për të bindur të tjerët. Kujdes shëndetin.

 

Luani

Janë shumë planet sot që ju mbështesin dhe ju ndihmojnë që t’i orientoni energjitë tuaja në drejtimin e duhur dhe të jeni sa më racionalë në veprimet tuaja. Mirë shëndeti

 

Virgjëresha

Problemet dhe telashet e ditëve të fundit sot ka mundësi t’ju çojnë në atë pikë sa të merrni një vendim përfundimtar. Hëna  është këshilltare e “keqe” për dashurinë.

Peshorja

Sot e keni një arsye për ‘t’ia shkelur ca më shumë gazit”, pasi Mërkuri dhe Marsi ju imponojnë ritme të tilla që nuk i shmangeni dot nxitimit. Momente magjike në dashuri.

 

Akrepi

Parashikohet një ditë e mirë për të gjithë ju që i përkisni kësaj shenje, pasi do të jeni nën egidën e Afërditës. Mos nguroni t’i jepni përgjigjen e merituar atij që ju stigmatizon.

 

Shigjetari

Qielli juaj sot duket disi i “veshur” për shkak të një tranziti kaotik të yjeve prandaj do të jeni të prirur për ta parë realitetin ndryshe, çka ju bën të jeni melankolikë. Mirë shëndeti.

 

Bricjapi

Duhet të shfrytëzoni në maksimum stimujt e pazëvendësueshëm të Afërditës në dashuri, për t’i dhënë fund një herë e mirë një mosmarrëveshjeje me partnerin. Kujdes shpenzimet.

 

Ujori

Duhet të tregoheni më realist, e të vlerësoni me objektivitet atë që ndodh rreth jush, në mënyrë që të dini se nga të orientoheni. Një takim mund të rezultojë mjaft interesant.

 

Peshqit

Nuk do t’ju mungojë as mbështetja e yjeve e as dëshira juaj për të bërë gjithçka mundeni për të realizuar një projekt. Është një rival i juaji që mundohet t’ju nxjerrë pengesa.

June 26, 2019 00:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?