Horoskopi, 28 qershor 2015

June 27, 2015 23:22

Horoskopi, 28 qershor 2015

Dashi

Merkuri duket se do tw vazhdojw të qëndrojë në pozita të favorshme për ju, duke garantuar një fundjavë të mirë, por Marsi mund të sjekllë mosmarrëveshje në raportet ndërpersonale.

 

Demi

Jeni përsëri të vendosur dhe këmbëngulës për objektiviat që duhet të arrini, por sot ju këshillohet të shijoni plotësisht fundjavën, pasi Afërdita stimulon pikërisht aspektin afektiv.

 

Binjakët

Esdhe për të lindurite kësaj shenje parashikohet një fundjavë e mirë me shumë yje premtues mbi kokë. Jeni disi të pavendosur për drejtimin eri që duhet të merrni. Më mirë pritni dhe pak.

 

Gaforrja

Hwna sot është në një orbitë aspak të favorshme, nga e cila do ta “pësojnë” humori dhe gjendja juaj shpirtërore. Por sidoqoftë, Hënsa mund të bëjë të rikuperoni pjesërisht në raporet ndërpersonale.

 

Luani

Një numër planetësh janë në një tranzit të favorshëm për ju, por mbi të gjithë është Jupiteri ai që stot “do t’ju marrë për dore”. Fundjavë e mirë në fushën sentimentale, por jo në atë të biznesit.

 

Virgjëresha

Edhe pse shenja juaj është në përgjithësi e ngarkuar me yje pozitivë, nuk është e thënë që gjithçka të shkojë vaj. Ndoshta ngaqë ju pëlqen juve vetë të komplikoni edhe gjërat më të thjeshta.

 

Peshorja

Edhe për të lindurit e kësaj shenje parashikohet një fundjavë kryesisht e mirë, nuk do të mungojnë momente tensioni me dikë tjetër. Ju këshillohet të bëni kujdes të mos bini në kurthet që ju ngrenë.

 

Akrepi

Kontrasti në shenjë midis Jupiterit dhe Uranit nga njëra anë dhe Marsit e Afërditës nga ana tjetër do të reflektohet në karakterin tuaj, kështu që sot do t’ju karakterizojë pavendosmëria dhe hezitimi.

 

Shigjetari

Pas një periudhe të gjatë “antipatie” ndaj jush duket se Marsi do të jetë më “i mirë” e do t’ji sjellë momente relaxi, që për një fundjavë është maksimumi. Tregohuni të matur në një debat.

 

Bricjapi

Nga “Merkuri” konfuz në orbitën e tij nuk mund të pritet tjetër veçse pështjellim e konfuzion në ide. Ju mundon diçka që nuk je le të kaloni një fundjavë të qetë. Një krizë në dashuri?

 

Ujori

Pas një periudhe disi të errët, qilelli juaj po fillon të ndriçohet nga pozicioni i Merkurit në jë orbitë mhaft interesante. Sot mund të keni jërast të mirë për të treguar vlerat tuaja të vërteta.

 

Peshqit

Tensionet e ditëve të kaluara kanë lënë gjurmë, prandaj edhe fudnjava mund të jetë e kushtëzuar nga reminishencat e tyre. Megjithatë është Afërdita që ji risjell humorin dhe ju rindez pasionet.

June 27, 2015 23:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*