Horoskopi, 29 tetor 2020

October 29, 2020 01:39

Horoskopi, 29 tetor 2020

Dashi
Hëna është në një orbitë të favorshme për jetën private, e në mënyrë të veçantë për raportet ndërpersonale, ku keni edhe më shumë vështirësi. Shihni qimen në syrin e tjetrit, por traun në syrin tuaj?…

Demi
Situata yjore është në lëvizje të vazhdueshme dhe për fatin tuaj të mirë, janë të shumtë yjet pozitivë që do t’ju marrin në mbrojtje. Sa më të matur të jeni, aq më mirë do të jetë për ju.

Binjakët
Eshtë e nevojshme që në një situatë të vështirë të mos humbni orientimin, pasi vetëm nëse ruani kthjelltësinë mund ta ktheni në favorin tuaj. Hëna sjell stimuj të rinj për erosin.

Gaforrja
Zhvillime të reja, nga të cilat duhet të përfitoni, priten në aspektin profesional, ndërsa në anën tjetër, jeta juaj sentimentale duket se do të njohë ripërtëritje, pas hyrjes së Afërditës në shenjë.

Luani
Do ta keni vërtet të vështirë sot, si për të gjetur kohën për t’u marrë me të gjitha impenjimet, ashtu edhe për t’u kujdesur për vetveten. Të duash është shumë më mirë se të urresh, apo jo?

Virgjëresha
Sot mund t’ju duhet të merrni vendime të prera për të ardhmen tuaj, e për këtë do të keni mbështetjen e Marsit që ju bën më të vendosur se kurrë. Kontakte, takime e biseda të favorizuara nga Mërkuri.

Peshorja
Eshtë një periudhë në të cilën Mërkuri, i vendosur në një orbitë të papërshtatshme mund të stimulojë ankthet dhe shqetësimet, pa ndonjë motiv të caktuar. Nga kjo e pëson humori dhe gjendja shpirtërore.

Akrepi
Ju pëlqen të dilni nga skemat dhe të jeni trasgresivë, por kjo varet nga ambienti dhe njerëzit që ju rrethojnë. Nëse sot jeni paksa kontradiktor me veten, e keni “peshqesh” nga Mërkuri “grindavec”.

Shigjetari
Ka diçka që nuk shkon mirë dhe kjo ju bën të tregoheni reflektivë dhe jo shumë entuziastë për perspektivën. Por është fjala për gjëra kalimtare, prandaj mos e mundoni veten pa shkak.

Bricjapi
Pritet që dita e sotme të jetë mjaft intensive, që në orët e para të saj, pasi është Mërkuri që ju “shkund” nga plogështia dhe ju imponon ritme marramendëse. Pak më të shoqërueshëm.

Ujori
Në planin profesional do të jeni në një ditë të mirë, por sa e vështirë do të jetë për të tjerët të komunikojnë me ju! Ndoshta ngaqë sot preferoni të qëndroni mënjanë e nuk doni t’ju trazojë njeri.

Peshqit
Yjet thonë se dita e sotme do të shënojë fillimin e një periudhe shumë të mirë dhe gjendja juaj psikofizike do të shënojë një rritje të ndjeshme. Por, kujdes, ripërtëritja juaj nuk i pëlqen dikujt…

October 29, 2020 01:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim