Horoskopi, 30 qershor 2014

June 30, 2014 00:19

Horoskopi, 30 qershor 2014

Dashi

Yjet do t’ju buzëqeshin, sidomos për portofolin tuaj që do të pasurohet me hyrje të papritura parash. Ndërsa në raport me dashurinë do të jeni pak xhelozë, gjë që do t’ju nxis gjallërinë e lidhjes tuaj.

 

Demi

Luani mirë letrat tuaja sepse momenti është i papërsëritshëm. Paraqisni pa frikë projektin tuaj ambicioz sepse do të shihni reagimin e kolegëve tuaj dhe aprovimin nga drejtuesit tuaj. Personi që dashuroni do të tregohet shumë i disponueshëm dhe i dashur.

 

Binjakët

Dedikojani ditën tuaj ndonjë pune të këndshme dhe jo shumë impenjative. Kjo do t’ju qetësojë shumë si shpirtërisht edhe nga ana mendore. Për ata që janë single mund të ndodhë edhe ndonjë e papritur.

 

Gaforrja

Mbështetja e ndonjë miku në një moment delikat do t’ju ndihmojë të zhbllokoni një situatë apo të përshpejtoni etapat e një iniciative interesante. Priten zhvillime interesante në planin  sentimental

 

Luani

Mos u ndikoni nga ndonjë e papritur e cila mund t’ju ulë sigurinë në veten tuaj. Është mirë që ta merrni me qetësi dhe të mos mendoni shumë, ndryshe do të jetë e vështirë për të kapërcyer situatën.

 

Virgjëresha

Duke qenë se Hëna është në shenjën tuaj, dita do të nisë pozitivisht. Një ditë intensive, dinamike, një ditë e përkryer për të udhëtuar dhe për histori të reja dashurie. Takimet e reja janë të shkëlqyera.

 

Peshorja

Keni në dispozicion shumë mundësi, por rrezikoni të bëni zgjedhje të pa menduara. Peshojini gjërat, keni kohë të mendoheni dhe të analizoni situatën edhe për gjërat më të parëndësishme.

 

Akrepi

Pengesat që do t’ju duhet të kaloni nuk janë aspak të pakapërcyeshme, por do të jeni ju që do t’i zmadhoni gjërat dhe do të kaloni në pesimizëm. Për të kaluar këtë gjendje stresi, mirë është të shëtisni më këmbë apo biçikletë.

 

Bricjapi

Keni nevojë të flini dhe të qetësoheni, ky do të jetë ilaçi më i mirë për sot. Mundohuni ta kaloni ditën pa e ngarkuar shumë veten me problemet e ditës. Ndërsa në çift parashikohen zënka.

 

Ujori

Kontrasti midis Hënës dhe Afërditës do t’ju bëjë shumë mirë pjesës më të madhe të personave të kësaj shenje. Do t’ju bëjë të jeni më të kujdesshëm si në familje ashtu edhe me partnerin.

 

Peshqit

Qielli është nga ana juaj, kjo do të jetë një fillim i mirë për ditën e sotme. Me një grup miqsh do të udhëtoni ose do të vizitoni miq që nuk i takonit prej kohësh. Mbrëmja do të jetë akoma më e këndshme me partnerin që ju qëndron pranë.

June 30, 2014 00:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim