Horoskopi, 31 korrik 2016

July 31, 2016 01:57

Horoskopi, 31 korrik 2016

Dashi

Atmosfera është plot me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe nga ana financiare. Jeta sociale, ndër të tjera do të intensifikohet shumë dhe  do t’ju ofrojë shumë spunto dhe ide.

 

Demi

Edhe pse Afërdita kontribon për të ruajtur optimizmin tuaj. Urani dhe Neptuni ju krijon tensione në punë dhe në jetën private. Vetëkontrolli duhet të jetë në maksimum pasi mund të ketë momente të komplikuara gjatë ditës.

 

Binjakët

Mërkuri bëhet më harmonik duke ju bërë mjaft pozitive ditën tuaj. Në punë mund të keni promovime dhe shpërblime për shkak të ideve dhe krijimtarisë tuaj. Gjithashtu edhe jeta me partnerin është shumë intensive.

 

Gaforrja

Duke gjykuar pozicionin e yjeve, periudha që po kaloni nuk është e lehtë, por pikërisht disa pakënaqësi në punë dhe në jetën private do t’ju bëjnë pak nervozë dhe jo tolerëntë

 

Luani

Me Diellin dhe Mërkurin në shenjë energjitë fizike dhe përqëndrimi do të jenë në maksimumin tuaj duke ju dhënë mundësinë të përparoni nga ana profesionale duke sugjeruar ide dhe projekte të reja.

 

Virgjëresha

Afërdita është pikërisht pranë jush do jetë një ditë shumë e ngarkuar me punë, por gjithashtu do të jetë edhe dita ku ju do të merrni vendime shumë të rëndësishme. Shëndeti i mirë.

 

Peshorja

Pozicioni aktual i Mërkurit në shenjë duket se do të jetë mjaft i përshtatshëm për të gjithë ju që i përkisni kësaj shenje. Mbarëvajtja në punë ju vlen ji vetëm ekonomikisht, pior do të ndryshojë edhe imazhin tuaj.

 

Akrepi

Situata yjore për ju nuk është nga më të mirat, prandaj ju kërkohet përqëndrimi maksimal në punë dhe në fushta e tjera të jetës. Afërdita pozitive është një garanci më shumë për sektorin e erosit

 

Shigjetari.

 

Do të keni një mori problemesh përpara, por për fatin tuaj të mirë është Marsi në nëj pozicion të përshtatshëm që ju sjell energjitë e nevojshme për tëpërballuar situata të vështira.

 

Bricjapi

Mjaftaon që Afërdita të “nxjerrë pak kokën” per të bërë që të paktën në fushën sentimentale të mos keni asnjë problem. Një lajm i papritur që ju vjen munnd të bëjë të ndryshoni taktikën.

 

Ujori

Në përgjithësi shenja juaj dominohet nga yje që stimulojnë së tepërmi anën sentimentale, prandaj ka shumë të ngjarë që sot të jeni shumë të impenjuar në raportet ndërpersonale.

 

Peshqit

Sot ju këshillohet të tregoheni të vëmendshëm, e, çka është më e rëndësishmja për ju, të mos jeni edhe aq konfidenciale më të parin që hasni në rrugë. Dialogu mund të zgjidhë të gjitha problemet me partnerin.

July 31, 2016 01:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*