Horoskopi, 31 korrik 2020

July 31, 2020 00:18

Horoskopi, 31 korrik 2020

Dashi
Në përgjithësi dita e sotme do të jetë e mirë pasi do të predominojë edhe sot pozitiviteti i Marsit dhe Afërditës në shenjë. Veçanërisht në planin sentimental priten zhvillime mjaft interesante.

Demi
Rrethanat ju imponojnë të tregoheni shumë të matur dhe shumë të durueshëm, pasi vetëm kështu mund të përballoni një ditë plot kontraste e përplasje. Mundohuni të mos i gjigantizoni problemet pa qenë nevoja.

Binjakët
Eshët një moment aspak i mirë ky që po kaloni, por duhet të rezistoni, pasi është një situatë e përkohshme. Nuk ju mungojnë as aftësitë e as optimizmi për t’ia dalë mbanë. Një oferte e re duhet studiuar.

Gaforrja
Meqenëse yjet në shenjën tuaj nuk janë shumë të favorshëm për aspektin ekonomik, do të ishte mirë që sot ta mblidhnit pak dorën për të mos shpenzuar shumë. Dikush mund t’ju bëjë një propozim interesant.

Luani
Sot është Mërkuri ai që, duke qenë në një orbitë të favorshme, mund t’ju rikthejë kthjelltësinë shpirtërore dhe mendore njëkohësisht. Polemikat e kota nuk ndihmojnë aspak për të ruajtur raportet me dikë.

Virgjëresha
Sinjale stabiliteti në punë vijnë nga Saturni që gradualisht do të bëhet dominues në shenjën tuaj. Kujdes, sepse dëshira e pakontrolluar për arritur gjithçka mund të bëjë të bini viktimë e ndonjë mashtrimi.

Peshorja
Është momenti më i përshtatshëm për të luajtur kartën tuaj më të mirë sepse janë shumë të çmuara për ju energjitë që ju vijnë nga qielli. Tensionet e vogla mund t’ju çorientojnë prandaj hapni sytë mirë.

Akrepi
Kuadri yjor sot është mjaft i ngarkuar dhe parashikohet një ditë mjaft intensive, si në impenjimet e karakterit profesional, ashtu edhe në çështjet që kanë të bëjnë me ndjenjat. Mërzia evitohet duken u treguar aktivë në shoqëri.

Shigjetari
Gjeometritë yjore janë në një harmoni perfektë me atmosferën e një periudhe shumë të mirë që po kaloni qe që është e destinuar të zgjasë. Të reja interesant priten në drejtim të fushës profesionale.

Bricjapi
Edhe për ju ylli juaj i mirë është Saturni, por ju këshillohet që të tregoheni shumë të matur dhe të hidhni nga një hap të vogël përpara. Dobësimin i ndikimit të Marsit e ka ulur paksa agresivitetin tuaj.

Ujori
Nën egidën e Afërditës në shenjë do të ndjeni një sens të tillë sigurie dhe mbrojtjeje që do t’ju risjellë qetësinë e munguar shpirtërore. Duhet të keni pak më shumë besim në aftësitë tuaja.

Peshqit
Duket se ndikimi i Afërditës është në rënie, ndërsa gjithnjë e më aktive është Hëna që rrit shumë sensibilitetin tuaj. Ju këshillohet të tregoheni të matur, sidomos kur ju kërkohet të shpreheni për dikë.

July 31, 2020 00:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim