Horoskopi, 31 maj 2019

May 31, 2019 01:02

Horoskopi, 31 maj 2019

Dashi

Pritet një ditë e mirë, në sajë të pozicionit aktual të Afërditës tashmë një orbitë shumë të përshtatshme. Edhe situata në drejtim të raporteve ndërpersonale duket mjaft e mirë. Erosi në rritje.

 

Demi

Nga njëra anë Marsi i vrullshëm në shenjë dhe nga ana tjetër, Afërdita në një pozicion shumë të favorshëm stimulon jo vetëm erosin, por edhe pasione e dëshira deri diku të fshehura.

 

Binjakët

Në përgjithësi edhe për ju pritet një ditë pozitive, nën shenjën e dyshes Mars-Mërkur që sjellin stimujt që ju mungojnë për të përballuar një periudhë mjaft të vështirë e delikate. Mirë erosi.

 

Gaforrja

Duhet të bëni kujdes dhe të jeni shumë të matur në hapat që hidhni sepse sot nuk do të jeni shumë të asistuar nga yjet. Në planin sentimental gjërat mund të ndryshojnë për mire.

 

Luani

Kur panorama zodiakale është ajo që është, natyrisht që ajo që duhet të bëni është tregoheni të tërhequr dhe të qëndroni në pritje të hapave të të tjerëve. Lërini ata të gabojnë, për të mos gabuar vetë.

 

Virgjëresha

Me hyrjen e Jupiterit në shenjën tuaj, kuadri yjor bëhet vërtet interesant, por ju duhet të dini të kapni fluturimthi momentin e përshtatshëm. Mërkuri ju bën të lirshëm, ndërsa Hëna pasionalë.

 

Peshorja

Duhet të jeni më të vendosur për të arritur objektiva që ju duken të paarritshme, pasi nuk ju mungojnë cilësitë për këtë Hëna aktive ju sjell edhe inspirimin e nevojshëm për të krijuar diçka të re.

 

Akrepi

Keni kaluar një periudhë të qetë e deri dikur pozitive, por tani duket se tani priten ditë të ‘trazuara”, por në aspektin pozitiv. Mund të jeni në qendër të vëmendjes në  një mjedis të rëndësishëm.

 

Shigjetari

Në përgjithësi pritet një ditë e mirë në drejtim të aktivitetit tuaj, megjithëse nuk do të mungojnë mosmarrëveshjet mes jush e ndonjë bashkëpunëtori. Erosi do të jetë në rritje.

 

Bricjapi

Largimi i Marsit nga shenja është në vetvete një anë shumë pozitive, pasi tashmë jeni më pak nervozë dhe më të prirur për të dialoguar me të tjerët. Mërkuri ju jep besim në vetvete.

 

Ujori

Të lindurit e kësaj shenje sot do të jenë për një kohë të caktuar në mëdyshje dhe dilema për të vendosur mund të bëjë t’u shpëtojë një rast i mirë nga dora. Mirë jeta çift.

 

Peshqit

Do të jetë një ditë e mirë për ju që i përkisni kësaj shenje dhe që do të jeni nën egidën e një Marsi mjaft pozitiv. Mos e lini t’ju ikë nga duart një rast i mirë për të përmirësuar imazhin tuaj.

May 31, 2019 01:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim