“Hoteli është gati, të pres” – SMS-ja që çoi në arrestimin e shefit të policisë

August 27, 2014 08:42

“Hoteli është gati, të pres” – SMS-ja që çoi në arrestimin e shefit të policisë

Policia ka zbardhur disa nga mesazhet e shefit të komisariatit të Velipojës, Ernest Paluku, që kërkonte favore seksuale ndaj një 32-vjeçareje.

Në një prej tyre, që është gjetur në telefonin e Rudina M. emigrante në Angli, Paluku i shkruante se, “hoteli është gati. Të pres”.

Emigrantja kishte shkuar të denonconte në polici dhunën nga i shoqi, pasi e kishte akuzuar atë se i kishte gërvishtur makinën.

Por, sapo ka kontaktuar me Palukun për të bërë denoncimin, ky i fundit i ka kërkuar favore seksuale.

“Mirë, do e rregulloj unë këtë punë, vetëm ti prano me mua që të bësh seks, se unë do të të dal në mbrojtje për çdo gjë që ti të kesh nevojë”, i ka thënë Paluku.

Ai nuk është mjaftuar me kaq, por e ka ngacmuar 32-vjeçaren edhe me sms, por edhe në Facebook./b.l

August 27, 2014 08:42
Komento

19 Komente

 1. kanan August 27, 10:35

  Paluku”pashuku”gjeloshi”dava shpellaresh

  Reply to this comment
 2. er _Dr August 27, 10:48

  ore keta do kene mesuar diku …. se mos edhe keta keshtu e kane fituar vendin e punes…vaj me det c na ka gjet

  Reply to this comment
  • E VERTETA August 27, 11:03

   Keshtu ka qene gjithmone, dhe do te jete. Por tani po dalin se ngecin ne rrjeten e teknologjise, sms-ra, regjistrime.. “Placka” eshte e shijshme kurdohere. Do te ishte me mire, qe per ankesa dhe denoncime qe bejne grate ndaj burrave ne polici, te ishte femer personi qe i do priste, sepse po ju ankove per burrin nje burri tjeter mundet qe ndodh edhe keshtu.

   Reply to this comment
   • Open your mind August 27, 15:06

    E mbolli faren e keqe psikopati i Vuçidolit.Tani ato qe u mbollen,do korrim. Pastaj,kur heqin nga puna keta monstra te tille,del psikopati dhe therret e çirret se bllokmenet dhe bijte e tyre,po heqin pishtaret e demokracise nga puna. Kete vend e ka perdhunuar aq keq banda e Sali Vampirit,sa nuk ka burre nene qe ia gjen anen.

    Reply to this comment
 3. shpellari king August 27, 11:16

  Uuuuuuu sa malok qe qenka…….

  Reply to this comment
 4. Aedinise August 27, 11:47

  Po ky e paskate shkrujt ne mbi emer: ERNEST PA LUKU (PA FYTYRA).
  Çojeni nji here me taku Ratko Mlladiçin se ja tregon ai si bohet seksi, edhe me Rodezian po te dete.

  Reply to this comment
 5. iri August 27, 12:36

  Na I rrofsh o Pashuk hotelin e ke gati tani me shtate yje .Bordollo je o derrmaloku !!!!!!

  Reply to this comment
 6. ZARELI August 27, 12:48

  KETO PLEHRA NUK MERITOJNE TE JETOJNE NE NJE SHOQERI NORMALE

  Reply to this comment
 7. ALTIN August 27, 13:15

  Erdhi Rilindjaaaaaaaaaaaaaaa, filimishte mjellim faren, pastaj rriten

  Reply to this comment
 8. ALTIN August 27, 13:16

  Ky eshte degjenerim i shqiptareve.

  Reply to this comment
  • Pëllumb zaimi August 27, 13:26

   Ky nuk e ka emrin ernest por gjelosh më thotë një shkodran? E ka ndërruar tani ! Në të vërtetë është gjelosh kaposh paluku? Tung!

   Reply to this comment
 9. taf gunga August 27, 13:39

  Mendon dikush qe nje femer normale te shkoje me kete lloj surrati

  Reply to this comment
  • LORA August 27, 13:55

   I eshte dukur karrigia e shefit te policise si pasqyre.
   Kam pershtypjen se keta te ngrate nuk e kane provuar ndonjehere dashurine.Bile duket se jane edhe bindur qe nuk e meritojne.
   Per keto kafshe ka vetem seks.
   Ja lumsha mendjen edhe guximin denoncueses.

   Reply to this comment
 10. Paci August 27, 13:59

  Turp , te viheshin ne pune me pergjegjesi njerez te papergjegjshem dhe te pamoralshem , keta te panjerezishem me moral kafshor zune vende pune nga rrushfetet , duke i hequr shpresat njerezve te jetojne me ndere ne vendin e tyre .

  Reply to this comment
 11. vendaliu August 27, 14:10

  Uuu sa fytyre e shpifur !! Me kete nuk ben seks asnje grua e moshuar mbi te 80 -at e jo me nje 32 vjecare .Do te jete malok afer Vicidolit !! Pisa burra , pissssssaaaaa te felliqur !!

  Reply to this comment
 12. Ciljeta August 27, 16:38

  Bo, bo. Ky qenka si derr. Sa i shemtuar!.

  Reply to this comment
 13. Arqile prifti August 27, 17:23

  NDYRESIRA shefe ky o i bukur ky qelbesi .Ja pse themi ne shqiptaret ske ku qan hallin.

  Reply to this comment
 14. M A R K O August 27, 22:55

  Po ky Pashuku i Jozefines eshte ?

  Reply to this comment
 15. mbyte August 28, 16:53

  ky hamshori faqe byth do seks .Mjeri populli ku qane hallet , keta tipa duhen tredhur sic ja bente xhaxhi.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim