Humb 5 mijë euro, shqiptari shkatërron kompjuterat në 30 sekonda (VIDEO)

Redaksia Online July 20, 2013 10:07

Humb 5 mijë euro, shqiptari shkatërron kompjuterat në 30 sekonda (VIDEO)

Humbet 5 mijë euro në videopoker dhe zemërimin ua shkarkon kompjuterave të lojërave të fatit. Videoja e xhiruar nga kamerat e sigurisë në një lokal lojërash në Fontavia (Itali) tregon shqiptarin Nure Bregu, i cili pasi ka humbur një shumë të madhe parash në to, kthehet dhe shkatërron kompjuterat brenda 30 sekondash. Më pas, ai del jashtë dhe pret policinë që vjen ta arrestojë. Babai i dy fëmijëve është dënuar menjëherë me gjashtë muaj burg, por nuk do e vuajë dënimin për shkak të mbipopullim të burgjeve.

 

http://www.youtube.com/watch?v=23XEjfD7GqQ

Redaksia Online July 20, 2013 10:07
Komento

4 Komente

 1. askushi July 20, 16:00

  ore mire ja beri. shteti nuk duhet te leje gjera te tilla. kjo nuk lejohet edhe nga asnje lloj feje

  Reply to this comment
 2. fat man July 21, 01:44

  Me ate sopaten t’i binte kokes se vet, po te fitonte do t’i thyente vidiopokerat ?. Do te mburrej, se jam lojtar i “forte” dhe di ta mund elektroniken. Bixhozi eshte shpikur per te te rrjepur shume koqe e per te bere disa individte te pasur me vila e jahte. Ne Shqiperi komparite e bixhzit u sjellin pronareve fitime marramendese siku te jene miniea jo ari, por diamandi.

  Reply to this comment
 3. Mark uk July 21, 07:20

  Keni gjetur taman emrin qe e meritoni.Po ku lidhje feja me lojra fati.Vertet feja te kshillon te mos luajsh dhe te mos qesesh fall.Edhe per ket fajin e ka Saliuuuuu.

  Reply to this comment
 4. Leonardo July 21, 08:00

  Prapë një myslim e bëri të pa bërën

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*