Humb një pushues boshnjak te Shkëmbi i Kavajës

August 11, 2015 21:17

Humb një pushues boshnjak te Shkëmbi i Kavajës

Një pushues boshnjak 73-vjeçar ka humbur pasditen e sotme në zonën e plazhit te Shkëmbi i Kavajës.

Hasan Hoxhiç rezulton i humbur që prej orës 16:00 të së martës, sipas denoncimit të bërë nga vajza dhe bashkëshortja në Policinë e Durrësit.

Policia ka nisur kërkimet nga toka dhe deti për pushuesin i cili ka të veshura pantallona të shkurtra të bardha.

Policia bën thirrje që për çdo informacion të telefonohet në numrin 129.

August 11, 2015 21:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*