Humbi jetën në aksident, Meta mesazh familjes së shefit të Gardës Martin Nika

May 31, 2018 15:03

Humbi jetën në aksident, Meta mesazh familjes së shefit të Gardës Martin Nika

Presidenti Ilir Meta shprehu ngushëllimet me te sinqerta dhe vlerësimet me te larta për ndarjen nga jeta te Major Martin Nikes pak ditë më parë.

Duke vizituar familjen Nika sot në Tirane kreu i shtetit shprehu mirënjohjen më të thellë familjareve dhe kolegeve për kontributet e shquara që Major Martin Nika ka dhënë për 30 vite në Gardën e Republikës në mbrojtjen e institucioneve.

Martin Nika do të mbetet një shembull i shkëlqyer i profesionalizmit, integritetit dhe modestisë për të gjithë, u shpreh Presidenti Meta.

l.h/ dita

May 31, 2018 15:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim