Humori në rrjet: Vaksina duhet testuar fillimisht tek qeveritarët, nëse….

September 12, 2020 12:59

Humori në rrjet: Vaksina duhet testuar fillimisht tek qeveritarët, nëse….

Memet dhe politikanët janë kombinimi perfekt edhe në kohë pandemie.

Pakënaqësia ndaj pushtetarëve shprehet bukur dhe qartë nga një meme që qarkullon së fundmi në rrjet.

“Vaksina duhet testuar fillimisht tek qeveritarët. Nëse ata janë mirë, atëherë vaksina është e mire. Por nëse ata vdesin, atëherë vendi është mirë”

o.j/dita

September 12, 2020 12:59
Komento

2 Komente

 1. mirel September 13, 01:51

  Nese ata shpetojne, ( nuk pesojne gje) vaksina eshte e mire. Po nese ata vdesin atehere vendi eshte i sigurt..(shpeton).

  Reply to this comment
 2. A September 16, 17:57

  Kjo vaksine prove sherben per EDI RAMEN. Nuk behen vetem prova dhe eksperimente tek njerezit e zakonshem dhe te thjeshte.
  Neqoftese kjo prove dhe vaksine eksperimentale behet tek krieministri EDI RAMA dhe ministresha e shendetesise OGERTA MANASTIRLLIU dhe del me sukses kjo eshte nje “fitore”.
  Pra provat dhe eksperimentet te fillojne nga politikanet e pozites dhe tek ndonje specialist epidemie si PELLUMB PIPERO. Tung.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim