Hyn për të grabitur, plumb në kokë klientit

February 13, 2016 09:12

Hyn për të grabitur, plumb në kokë klientit

Dy grabitës kanë hyrë në lokalin e shtetasit Arqile Poci në fshatin Shkallë të Sarandës. Ky i fundit ka kërkuar ndihmën e një klienti, Pajtim Shehu, 43-vjeç, nga Konispoli.

Gjatë përleshjes, grabitësi ka qëlluar me plumb pistolete në kokë Shehun duke e vrarë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për kapjen e grabitësve.

February 13, 2016 09:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*