Hysaj besnik ndaj Napolit: I lumtur me skuadrën dhe qytetin

January 15, 2018 18:11

Hysaj besnik ndaj Napolit: I lumtur me skuadrën dhe qytetin

Ai është kthyer në një lider tek kryesuesit e Seria A, dhe për mbrojtësin e kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj dëshira është që të qëndrojë sa më gjatë në kampionatin italian dhe me ngjyrat e Napolit.

A do të qëndroje përgjithmonë në Napoli? Po, definitivisht. Kam imagjinuar diçka të tillë. Jam shumë i lumtur dhe qyteti është i mrekullueshëm.

“Klauzola ime 50 milionë euro? Është klubi që e vendos, unë nuk e vendosi çmimin. Më duket shumë mua, por futbolli është duke shkuar…”

“Unë po mendoj vetëm për vete dhe nëse vjen dikush, atëherë do të shohim”,-përfundoi mbrojtësi 23 vjeçar.

January 15, 2018 18:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*