I afërmi i Aleksandër Kurtit: Babai i Frrokut e pranoi vrasjen, paguan për betim të rremë

April 6, 2015 08:06

I afërmi i Aleksandër Kurtit: Babai i Frrokut e pranoi vrasjen, paguan për betim të rremë

Një i afërmi i Aleksandër Kurtit shprehet se i ati i Mark Frrokut e ka pranuar se ka qenë i biri ka vrarë Kurtin në Belgjikë.

Leonard Frroku që e pohon këtë për Panoramën.

Kurti deklaron se babai i Mark Frrokut ka shkuar në shtëpinë e viktimës dhe u ka thënë që ka qenë i biri që e ka kryer vrasjen në bashkëpunim me disa shokë të tij.

Ai hedh poshtë pretendimet e Frrokut se është betuar duke thënë se ai nuk ka shkelur në shtëpinë e tyre.

“Mark Frroku nuk e bëri betimin siç deklaron duke sjellë 24 burra dhe dy priftërinj. Ai nuk ka ardhur fare në shtëpinë tonë. Ai pagoi me shuma të mëdha 25 fshatarë për të bërë një betim të rremë”, ka deklaruar Leonard Kurti.

April 6, 2015 08:06
Komento

4 Komente

 1. Lul April 6, 09:03

  Hey more Frrok kesaj i thone te fluturosh me presh ne by… shikoni Koco Kokedhimen more katunare qe ka 25 vjet qe vjedhe brenda shtetit dhe nuk po degjohet….Frroku Frrok ngelet.

  Reply to this comment
 2. Mark uk April 6, 12:44

  Derisa ju ka bere bene ai eshte i cfajsuar o Lonard.Ju duhej te caktonit nje person qe ju keni besim se nuk bene be ne rrene e ta conit te Frroket per tu betuar.

  Reply to this comment
 3. veri April 6, 13:02

  Si i ke pasur marredhenjet me operativin e zones Mark-uk?A shkonte mrika lokja si tek prifti tre here ne dite?

  Reply to this comment
 4. Mark uk April 6, 15:16

  po ti cpate o turku qe merrni kusherinen.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*