I bllokuan rrugën Ramës në Kukës, procedohen 13 persona

April 6, 2019 13:44

I bllokuan rrugën Ramës në Kukës, procedohen 13 persona

Vizita e së premtes e Kryeministrit Edi Rama në Kukës u shoqërua si në çdo qytet me protesta nga mbështetësit e opozitës.

Sipas policisë së qytetit të Kukësit protesta e djeshme ka qenë e paligjshme dhe disa prej tyre i kanë bllokuar rrugën kreut të qeverisë për të ndaluar vizitën e tij.

Policia e qytetit ka proceduar këtë të shtunë 13 persona të moshës nga 28-60 vjeç. Ata i bllokuan rrugën kryeministrit Rama në vendin e quajtur “Ura e Drinit të Zi”.

o.j/dita

April 6, 2019 13:44
Komento

8 Komente

 1. i MERRNI ZVARRE TERRORISTAT QE DUAN TE DESTABILIZOJNE SHQIPERINE April 6, 13:46

  Asnji tolerim bandave te terroristeve qenve
  te nderzyer nga bandat Opozitare

  Reply to this comment
 2. Lili April 6, 14:11

  Kthim ne identitet …po sot nuk mundet me i varr si dikur kuksianet

  Reply to this comment
 3. info analitike April 6, 15:26

  Kanë guxuar t’i bllokojnë rrugën Erdoganit!!!

  Reply to this comment
 4. Kosovari April 6, 15:37

  Opozitaret sikur kane kalaur ne nervozizem banal,Tash kur pane sa mija kukesain po e pritin Ramen,ata dhjeta veta,dolen shpejt e shpejt rrugaqerisht t’ia zene rrugen.Me dicka duhet te degjoheni,Por jo me realitetin shqiptare,as demokratike,politik e fare komebetar.Ky eshte mjerimi opozitare ne shqiperi.Kurdo qe mbahen zgjedhjet,Rame do thelloje fitoren mbi 54%.Delni ne zgj edhje aktuale,shiheni vedi ku jeni e sa mubndeni.?!

  Reply to this comment
 5. fteri April 6, 16:25

  Bandat e HAXHI Qamilit i PRESIN RRUGËN Kryeministrit ME URDHËR TË SALI SHPELLARIT dhe L.Bashës..

  Reply to this comment
 6. Berti April 7, 08:11

  Burg dhe gjoba te majme

  Reply to this comment
 7. Mark U.K April 7, 10:03

  I mbushi burgjet me protestues ky maskara.Çfar m ..me ner me than si e rrahin ne parlament grate.Mire se ne fillim te demokracis i beri tre muaj be spital se e rrahen.Ky idiot po nuk e rrahin ose e fyejn nuk mund te jetoj.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim